2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دانا بودیم البته سازمانی  دو سال پیش دو تومن میداد واسه دندون.  هزینه زایمان هم خودش با ...

خودمون نمیتونیم بیمه تکمیلی کنیم ؟

اخه از طرف سازمان ما البرز داریم ک به درد نمیخوره

انفرادی که انقدر هزینه ش زیاد میشه که نمیصرفه. بعدشم اگه دندون رو پوشش بدن یه هزینه بالایی هم واسه اونه، معمولا هم یه سری جاها باید انجام بدی که طرف قرارداد هستن، دو سه برابر جاهای دیگه میشه

مثلا من بیمه اسیا گروهی داشتم که هزینه دندون پزشکی هم پوشش میداد، رفتم یه جا عکس رو نگاه کرد گفت ۵ تا دندونت عصب کشی میخواد، ۱ تا هم پرکردگی. هزینه مون از ۹۰۰ شروع میشه. اون سال رفتم جای دیگه پیش یه دکتر خوب گفت هیچکدوم عصب کشی نمیخواد، پرکردگی یه سطحی و دو سطحی داریم. هر دندون رو ۲۵۰ گرفته بود!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خودمون نمیتونیم بیمه تکمیلی کنیم ؟ اخه از طرف سازمان ما البرز داریم ک به درد نمیخوره

چرا فکر میکنم تکمیلی شخصی هم میشه ولی خب حق بیمه و زمان انتظار فرق میکنه. 

زنگ بزن نمایندگی بیمه دانا سوال کن ازشون. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738