2737
2734

دخترم مثلا میرم براش کتاب رنگامیزی میخرم باهاش بازی نمیکنه ورش میداره بعد هی میاد پیشنهاد میده به من ک بیا فلان بازی بکنیم.

خب من مگه چقد میتونم بازی کنم.

یا با دوستاش بازی بکنه یا من.آخه اینکه نمیشه.چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره نشکل منو داری ...رابطش با دوستاش چطوره

بد نیست.خوبه.

ولی ی مادری میشناسم بچش سومه بازم باید یکی باهاش بازی کنه.. دلم نمیخاد بچه من اونجوری بشه.گاهی هیچکس نیست نمیشه ک.

2738
چ بازیایی؟اینا بنظرم باهوش تر و عاقلترن. حقم دارن ک تنهان ولی چ کنیم اخه

با عروسکاش با اجر بازی یا چیزای کوچیک و خرت و پرت اره واقعا من دلم میسوزه واسه تنهاییش ولی چ میشه کرد 

ماه🌙
 با عروسکاش با اجر بازی یا چیزای کوچیک و خرت و پرت اره واقعا من دلم میسوزه واسه تنهاییش ولی چ م ...

خیلی خوبه.

خب منم فوقش دوساعت باهاش بتونم بازی کنم.البته خب من اگ حال روحیم خوب بود شاید خیلی باهاش بودم.

بد نیست.خوبه. ولی ی مادری میشناسم بچش سومه بازم باید یکی باهاش بازی کنه.. دلم نمیخاد بچه من اونجوری ...

دخترمنم تک فرزنده

براش یه عالمه از این عروسک های خیلی کوجولو خریدیم صبح تا شب یازبا اونا شغوله و میره منظم میچینه جلوی تی وی یا میشینه پیش من با گوشی بازی میکنیم گاهی هم نق خودو داره که به هیچ چیزی قانع نیست اپ ورزشی میزارم میگم بیا بریم ورزش کنیم بعدش بریم حموم که قانع میشه..گاهی هم میشینه میشم تنقلات میخوره کارتون میبینه

۳سالشه

😍😍😍
2706