2733
2734

هیچ وقت اینجوری نبودم روزای اول خون زیاد داشتم مگر دیگه روز آخری کم میشد...ولی الان خیلی کمه فقط چن تا لکه

ینی امکان داره تو حاملگی آدم موقع پریود خون ببینه؟؟؟

یا الارحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست من همین جوری شد دوتا خط پررنگ انداخت بیبی چکش😁

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

اره ممکنه بیبی چک بزن ی مارک خارجی خوب بخر

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
2740

توروخدا منم راهنمایی کنید اسید فولیک و زینک و کپسول گل مغربی و متورفین میخورم دو روز لکه بینی داشتم دو روز دیگه هم پریودمه ممکنه منم باردار باشم؟ یا عوارض قرصاست 

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

منم راستش همینجوریم این ماه

لکه بینی و خونریزی خفیف دارم

بیبی چک چندتا زدم همه مثبت شدن

الانم عکسشو گذاشتم همه گفتن مثبته

البته هنوز آزمایش ندادم

انشاالله که مثبت میشه...

شمام بیبی بزن اگه بخواد مثبت شه همین الان میشه

منم راستش همینجوریم این ماه لکه بینی و خونریزی خفیف دارم بیبی چک چندتا زدم همه مثبت شدن الانم عکس ...

مبارکت باشه عزیزم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2706