2733
2739

سومی خیلی قشنگه اما قبل از خرید پرو کن

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه در مورد رشتت چنتا سوال بپرسم؟:)

و امضا رو میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2731
میشه در مورد رشتت چنتا سوال بپرسم؟:) و امضا رو میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

درمورد امضام باید بگم که رشته پرستاری علاقه و شور و اشتیاق و عشق میخواد

اما به اندازه ای که ما باید به مردم و درمان عشق بدیم خود این شغل عشق کافی رو به ما نمیده

بله حتما بپرس

شما حدود رتبتون چند شد؟

پرستار بخش اورژآنس باید تا چه مقطعی بخونه و درآمدش چطوره؟

واقعا این شغل اونقدر که میگن فشار روانی داره؟(یه طوری میگن انگار آدم باید بره با دیو بجنگه:|)

شیفتاش چطوریه(طوری هست که بشه دو بیمارستان کار کرد؟)

میرزه خارج درسشو خوند؟ (به جز استخدام و اینا خودم دوست دارم یه بخش تحصیلات دانشکاهیم خارج از ایران باشه میشه به نظرتون؟)
میدونم ای خیلی کلیشه اییه ولی راضی هستین از این رشته؟ اگه میشد چیز دیگه ای (پزشکی،دندون، پیرا) میخوندین؟

ببخشد زیاد شد شرمنده  

شما حدود رتبتون چند شد؟ پرستار بخش اورژآنس باید تا چه مقطعی بخونه و درآمدش چطوره؟ واقعا این شغل او ...

من رتبم3100بود عزیزم

با همون کارشناسی میتونه کار کنه

کارشناسی ارشد جراحی داخلی.روان پرستاری.کودکان داره

درامد یه پرستار به بیمارستانی که کار میکنه و تعداد شیفت هاش و شهری که هست به همش بستگی داره من خودم 6میگیرم اما دیدم بعضیا تا 10یا کمتر هم میگیرن

2738
شما حدود رتبتون چند شد؟ پرستار بخش اورژآنس باید تا چه مقطعی بخونه و درآمدش چطوره؟ واقعا این شغل او ...

این مورد رو میخواستم کامل بگم

ببینید رشته پرستاری رشته ای هست که اکثر افرادی که واردش شدن پزشکی و دندون و دارو میخواستن و نتونستن بیارن و رفتن پرستاری و در اون حد راضی نیستن با انصراف میدن یا علاقه پیدا میکنن

تعداد انصرافی این رشته زیاده

کار بیمارستان چه پرستار باشی چه پزشک که تکنسین همممش سخته و صبوری میخواد

هر کسی نسبت به علاقه ای که داره سخت و اسونش رو تعیین میکنه

شیفت ها 

صبح از7تا2

عصر1تا8

شب7تا8صبح

شیفت ها اصولا باید تکی باشه تو بعضی از بیمارستان ها شیفت های با هم غیرقانونی هست بعضی جاها هم نه

تو دوتا بیمارستان اره میشه کار کرد اما خیلی سخت میشه به نظر من نه از نظر کار بیشتر از نظز زندگی و خستگی 

دیگه خیلی وقتی برای خود ادم باقی نمیمونه

خیلیییی مرسی از جواب کاملتون:)))  

درمورد خارج تحصیل کردن راستش اطلاعی ندارم اصلا

من راضیم

نه نمیرفتم .خانوادم باهام موافق نبودن بیام این رشته اما چون اعتماد داشتم به تلاشم و اینه این رشته رو برای خودم بهتر میدیدم اومدم و پشیمون نیستم

اما خیلیا ها هم دیدم خودشون خواستن اومدن این رشته و پشیمونن

یه جورایی تصمیم کورکورانه گرفتن

پیج _nasim.nik_ رو فالو کن خیلی میتونه کمکت کنه