2737
2734
عنوان

مامانا که دو قلو از دست دادید بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 22 پست

من زنداداشم بنده خدا چند روز پیش تو ۸ماهگی بچش مرد توشکم گفتن کرونا . بوده

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
[QUOTE=193020697]من زنداداشم بنده خدا چند روز پیش تو ۸ماهگی بچش مرد توشکم گفتن کرونا . بوده[/QUOTEعز ...

اره والا کرونا گرعته

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
ماه های بالاتر از دست دادن بچه خیلی سخته خدا دامن همه رو سبز کنه❤

😥😥😥

وای عزیزم😔💔

انشالله به زودی جاشون برلت پر بشه

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2738