2737
2734

داییم بچه دار نمیشه. 21 سال از ازدواجشون میگذره

پسر عمو بابامم همینجور

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
بله زندگی ک فقط بچه نیست فرصت بیشتری برای زندگی بی دغدقه دارن.. و اینکه حتی میتونن ی بچه بیارن بزرگ ...

یه آقایی از اقوام نزدیکمون تمام دقدقش بچس بااینکه یدونه بچه داره ولی همش سرکوفت زنشو میزنه کع بچع میخام چرا باردار نمیشی

من یه دخترم ولی بیا مردونگی یادت بدم‌۰۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی هاشون خوب

اطلاعی ندارم چون ارتباط ندارم دورادور میدونم ک باهمن....‌بنظرم اگر مرد توانویی باردار کردن نداره کاش ی بچه از پرورشگاه بیاره ...هم ثوابه هم زمدگیشون شیرین میشه‌‌‌‌....الان اکثر مردم مشکل ناباروری دارن معلوم نیست از چیه 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
یه آقایی از اقوام نزدیکمون تمام دقدقش بچس بااینکه یدونه بچه داره ولی همش سرکوفت زنشو میزنه کع بچع می ...

خب اون مرده دنبال بهونه میگرده این اقا هزارتا بچه داشته باشه بازم ی بهونه میگیره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731

من ۶ ساله شوهرم مشکل داره یه تار موشو با دنیا عوض نمیکنم بچه که هیچی زندگیمونم سرد نشده البته داریم تلاش خودمونو میکتم تا حالا بارها آی وی اف کردیم که نشده بازم میکنیم ولی هرگز بخاطر بچه شوهرمو ترک نمی‌کنم عاشق زندگیمم

منم از همین میترسم سنم بر بالا تنها بشم

خالم موقع به دنیا اومدن من و میخواست مامان خدا بیامرزم به خاطر خواهرش قبول کرد ولی بابام اجازه نداد قرار بود از موقع به دنیا اومدن من وببرن بابامم قبولش بود ولی وقتی دیدم دیگه اجازه نداد

2740
عاشق بچه ام ، اما زندگیم هم دوست دارم

تحمل نمیاری تو زندگی

زندگی داییت خوبه ، راضی ان؟

اره خداروشکر خوبن. ولی اگه بچه داشتن بهتر بود

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
من ۶ ساله شوهرم مشکل داره یه تار موشو با دنیا عوض نمیکنم بچه که هیچی زندگیمونم سرد نشده البته داریم ...

عزیزم هزینه ای وی اف چنده؟من میخواستم به دوستم بگم‌ای وی اف برو ...ابجیم‌گف نگو ناراحت میشه وفلان گفت حتما خودش میدونه

منم از همین میترسم سنم بر بالا تنها بشم

شرایط شما رو نمیدونم ولی خالم با چهار تا خواهر و برادرش و مادر بزرگم همه همسایه دیوار به دیوار بود وهمین براش قابل تحملتر کرده بود چون ما وبچه ها داییم واون خالم نصف روز پیشش بودیم و اگر کار داشت انجام میدادیم 

عزیزم هزینه ای وی اف چنده؟من میخواستم به دوستم بگم‌ای وی اف برو ...ابجیم‌گف نگو ناراحت میشه وفلان گف ...

من چون بیمارستان خصوصی میرم هر بار حدود ۲۰ تومن ولی اگه دولتی برن کمتره. البته شانس دولتی خیلی پایینه. ولی شما به کسی از این پیشنهادا نده آدما تو این موقعیتا حساس میشن من داداشم یه بار گفت بچه از پرورشگاه بیارین الان ۲ ساله باهاش حرف نمیزنم هنوز یاد حرفش میفتم حالم بد میشه

من چون بیمارستان خصوصی میرم هر بار حدود ۲۰ تومن ولی اگه دولتی برن کمتره. البته شانس دولتی خیلی پایین ...

باشه پس بیخیال