2733
2739

روابط اجتماعیشون چجوره ؟ راضی هستید ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این ک همش تو خونه بوده روابط اجتماعیش عالیه 

وقتی کسی رو میبینه جو گیر نمیشه ؟

چجوری یاد گرفته ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728
وقتی کسی رو میبینه جو گیر نمیشه ؟ چجوری یاد گرفته ؟

واقعیتش الان ۱ سالو نیمشه

بیرون ک میریم بچهارو میبینه میدوعه میره بازی دست میزنه سعی میکنه باهاشون حرف بزنه

ولی بغل ادم بزرگا نمیره

و همسنای خودش با این ک داعم بیرونن وقتی بچه رو میبینن فقط نگاش میکنن

کلا خیلی بازی کردیم خیلی تلوزیون میبینه همین

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙
واقعیتش الان ۱ سالو نیمشه بیرون ک میریم بچهارو میبینه میدوعه میره بازی دست میزنه سعی میکنه باهاشون ...

پس ذاتیه ❤😘😘😘

شاید😂😂اخه این بچه کلاااا توخونس پیش منه😂(من خالشم)

ببوس روی ماهش رو 😘❤

2738

میبرمشون پارک و اجازه میدم با بچههای دیگه بازی کنن 

و کلا چون شاغلم و اینا میرفتن مهد از اول خیلی روابطشون بالاست 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
میبرمشون پارک و اجازه میدم با بچههای دیگه بازی کنن  و کلا چون شاغلم و اینا میرفتن مهد از اول خ ...

تو این کروناییه چ پارکی ننه؟ 

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با او چه کرده است .......