2733
2739

داخل تاپیکا میگشتم دیدم چقر قدینا همدلی تو این سایت قشنگتر بود  سایت شده بچه بازی و مارپل بازی دراوردن که کی دختر کی پسر طرف تاپیک میزنه کمک میخاد شما به جا کمک تهمت  هم بهش میزنی که تو پسری خودت جای دختر حا زدی خدا میگه من به نیتهاتون پاداش میدم سوالای همه رو حواب بدین بدون تجسس شنا بهدخاطر اینکه جواب ی ادم تو پوشش مرد رو دادین مواخذه نمیشین پس دست از تجسس کردنتون بردارین و هم دلی  قدیم به این سایت اضافه کنید طرف داستان  میاره براتون تو تجسسین که  درسته یا نه خوب به ما چه😐اینکه ابروی طرف جلو  اون همه ادم میریزن خیلی زشت تره تا اونیکه خودش جای یکی دیگه زده تا شما رو سرگرم کنه اون نهایت ی داستان براتون اورده ولی شماها نهایت ابروی طرف برید جلو اون همه ادم مجازی یا واقعی مراقب رفتارمون باشیم اینحا انعکاس رفتار ما تو واقعیت هست... 

اندکی تفکر

طرف صبح بیای فقط ورقه امتحانیه نهم  دهم یازدهمه🥴🥴🤐🤐🤐🤐

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره مثلا تاپیک میزنه ار  ضا نمیشم راهنماییش کنیم؟ جواب اینا فقط گزارشه قشنگ معلومه طرف یه مرد مریضه و اینجا دنبال چیه بعد ما بگیم اوخی عسیسم تو یه خانم هستی که نیاز به کمک داری بیا کمکت کنم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738

الان من نفهمیدم

شما میگی زن نماها رو رسوا نکنن یا چی؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
آره مثلا تاپیک میزنه ار  ضا نمیشم راهنماییش کنیم؟ جواب اینا فقط گزارشه قشنگ معلومه طرف یه مرد م ...

اگر با همسرش ارضا نمیشه خیلی راحت بهش بگین برو مشاوره یا دکتر لازم نیس گزارش بزنیم و اینکهدشما با کدوم یقین میگی طرف مرد هست؟ شاید تو دنیای واقعیش نتونسته با کسی مطرح کنه دست به دامن مجازی شده تا کمک بگیره به  ما ربطی نداره تجسس کنیم بعض الظن اثم غیر ابنه؟ اون دنیا جواب میدی؟ که خدا من فک کردم مرده ج ندادم  خدا بهت میگع بعضس گمان ها  گناه قضاوت نکنیم

والا. من از اون سال اومدم اینجا خیلی خوب بودن مطالب آموزنده... الان 😐😐😐 حیف حیف...خوبا رفتن بد ه ...

من تاپیکهای قبل میبینم حسرت میخورم😐طرف تاپیک‌زده بکارتم فلان شده همه کمکش کردند اینجا همه دست به گزارش که وااای خاک به سرم فلان  یا گفته ارضا نمیشم تاپیکهاش هستا برو ببین همه کمک کردند  هرچند سر بیته یا گفته فلان مشکل دارم همه کمک کردند الان همگی فقط تو نخ مچ گیزین

2706