2733
2734
عنوان

مادرشوهرم هرروز زنگ میزنه میگه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
يه بار كه زنگ زد قبل اينكه حرف بزنه بگو اره مامان جون بچه شبيه شماست خدا رو شكر كاري نداري؟؟

وای اره😂 بگه الو بچه شبیه شماس بفرمایید😁

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه خواهر شوهرم کپی پدرش بود هر کسمیومد دیدنش میگفت آخی شبیه باباشه مادر شوهرم تا وقتی مهمون بره ولش نمیکرد که ثابت کنه شبیه خودمونه

خب حالا مگه مسابقه ست

تن بچه سالم باشه

آخه چرا انقدر کوته فکرن یه سریا

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

من بچم روی رونش خال داره دقیقا جاییکه منم دارم بعد خواهر شوهرام اوایل همش میگفتن به بابامون رفته اونم داره منم همینجوری نگاهشون میکردم بی خیال بذار بگه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

عزیز م منم هر کی میبینه میگه بچه هات کپی تن

ولی من میگم نه شبیه بابا و مادر بزرگ شونم. قبول نمیکنن تا عکس نشون میدم😶

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
2738
من بچم روی رونش خال داره دقیقا جاییکه منم دارم بعد خواهر شوهرام اوایل همش میگفتن به بابامون رفته اون ...

وای مردم🤣

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد

واااای خدا😂😂😂😂

ولی اسی جون بدترین انتقام بی تفاوتیه😈😎 خودتو بزن به اون راه بحثو عوض کن.

شاید اصلا اون عمدا اینجوری میکنه حرصتو در بیاره. پس آروم باش اصلا نشون نده حرص میخوری

یادم بماند که من تنها نیستم. ما یک جمعیتیم که تنهاییم!