2737
2734

اینا کار شیطونه یا عقلمون داره درست کار میکنه ؟

بعدش کینه میاد ب دلم و مثل ادمهای مودی تغییر رفتار میدم چی کار کنم 

راهکار چیه  

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بعضی وقتها نشخوار فکری واقعا اذیتم میکنه،فرقی هم نمی کنه طرف مادرم باشه یا مادر شوهرم.

خواهرم یا خواهر شوهر و...

سرمو به کاری مشغول میکنم تا آرامش داشته باشم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2740
اگه دیگه اون کارای بد رو تکرار نمیکنه فراموش کن یادآوریش فقط باعث میشه حالت بد بشه حالت بد بشه باع ...

عزیزم دست خودم نیس فقط میاد تو ذهنم

برای آرامش روح و روانت فراموش کن ولی کمی توی رفتارت تجدید نظر کن  آدمی که یه بار با حرفاش بهت زخم زده توانایی دوباره این کار رو داره.مثل قبل نباش ولی گذشته رو هم مرور نکن 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
منم بعضی وقتها نشخوار فکری واقعا اذیتم میکنه،فرقی هم نمی کنه طرف مادرم باشه یا مادر شوهرم. خواهرم ی ...

من فقط نسبت ب مادرشوهرم اینطورم مثلا ی کاری میکنه میبخشم باز دفه دیگ ک ی چیزی میگه ناراحت میشم همه کارای قبلشم یادم میاد

نه اصلا اشکال از شما نیست، قرار نیست هر بدی بکنن بعد بایه ببخشید یا رفتار خوب اون رفتارهای سابقشون ف ...

میدونی ی زمانی خیلی احمق بودم هر رفتاری میکرد باهام چون دوسش داشتم و ترس از دست دادن داشتم هیچ حرکتی نمیزدم الان اونا اذیتم میکننن وقتی فکر میکنم

عزیزم دست خودم نیس فقط میاد تو ذهنم

من نمیدونم کارای بدش چی بوده

اما من خودم اگه چیزی خیلی خیلی عذابم بده رهاش میکنم. 

مثلا با خیانت همسرم نتونستم کنار بیام و ببخشمش و جدا شدم علارقم نظر اطرافیانم

اما الان صبرم بیشتر شده 

گذشتم بیشتر شده

و بهتر میتونم ذهنمو کنترل کنم

2706