2752
2734
عنوان

اگه قرار بود شما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صهبا جونم بله بله بازم میزارم دوستم بزار اکتیو شم نی نی سایت میترکونیم رفیق :* بچه ها هم میارم ستی و مامی شادی کوکی گاری و هر کس که دلت تنگ شده ؛) بای فعلا دوستم
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
منم فکر میکنم میام نظر میدم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
یه بازی هست اسم میچسبونی به پیشونی هرکی باید حدس بزنه روی پیشونیش چی نوشته.... من این بازی رو اگر هر شبم برم مهمونی انجام بدم خسته نمیشم خیلی باحاله
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
مامي ندا جون دلتنگتمم

به به عشق جانم خوبيييييي عزيزم هنوز ميايي سايت؟؟؟؟؟ اگ اره حتما بهم خبر بده❤️❤️❤️

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
بای برو بخواب عزیزم

صهبا جانمممم مهربونمممم ايا ميايييي سايت بازم ي خبر از خودت ب من بده مهربون جانم 😘❤️😍

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
به به عشق جانم خوبيييييي عزيزم هنوز ميايي سايت؟؟؟؟؟ اگ اره حتما بهم خبر بده❤️❤️❤️

سلااام عزیزمممممممممممم

😍😍😍

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

اگه خودتی ندا جون بگو ببینم تولدت چه روزیه؟ چون من یادمه

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2706