2733
2739
عنوان

تورو خدا بیایین مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 54 پست
برا من هرشب میومد خونم شامشو میخورد یه نمکدون جابه جا نمیکرد آخرشم عوض تشکر تو روی خودم میگفت تنها ک ...

هه این اتفاق چند روز پیش واسه منم افتاد ولی گفت دلمه جاریم خوشمزه 

جاریم خیلی آدم خوبیه خیلی دوستش دارم ولی یکسری کرده که همش بهش خسودیم میشه چرا با اون خوبه ولب با من اینجوریه

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید یه جور رفتار کنیم بفهمه به یه ورمونم حسابش نمیکنیم بدبختی احترام میزاری بدتر میشن

اره دقیقا عزیزم چند سالته ؟

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2731
خواهرشوهر چندتا داری باهات چجوورن منم دختر خواهرشوهر دوتا دارم همه کارا شخصیشونم به من میگن بافتن م ...

من ۴ تا اون تقریبا خوبن هر چند وقت یکبار میان خونه مادر شوهرم من خودم علاقه دارم به بافتن مو اونم موهاش بلنده گفتم بیا برات ببافم

هه این اتفاق چند روز پیش واسه منم افتاد ولی گفت دلمه جاریم خوشمزه  جاریم خیلی آدم خوبیه خیلی د ...

دیگه کوفتم بهشون نده بخورن من شش ماه راهشون ندادم  خونشون هم نرفتم تا اینکه دیگه عید شد اومدن درست بشو نیستن ولی خب کمتر که باهاشون قاتی بشیم حداقل میفهمن هالو نیستیم  ببخشیدا البته

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
دلخوریتو حتما بروز بده 

دیروز رفتم زباد حرف نزدم ولی یکجوری رفتار کردن انگار اصلان براشون مهم نیست من ناراحت بشم یا نه 😞

برس دیروز خریدم دادم بهش چند روز پیش جاریم اومد ده دقیقه قبلش ما بعد یک هفته از شهرستان تازه اومده ب ...

چه بی ادب رفت و آمد با همچین آدمی اصن خوب نی ولی توپ و بنداز زمین شوهرت سرسنگین رفتار کن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740
چه بی ادب رفت و آمد با همچین آدمی اصن خوب نی ولی توپ و بنداز زمین شوهرت سرسنگین رفتار کن 

خیلی اینا همه تو یروز اتفاق افتا د شبش انقد گریه کردم حتی نمیتونستم صدامو بیارم پایین انقد که دلم پر بود انگار غم عالم تو دلم بود 

دیروز رفتم زباد حرف نزدم ولی یکجوری رفتار کردن انگار اصلان براشون مهم نیست من ناراحت بشم یا نه 😞

به رو نمیارن ولی تو دلشون می سوزن اخه این مادر شوهرا خیلی براشون مهمه عروس تحویلشون بگیره جالبه که در عین حال تیکه انداختن هم براشون خیلی واجبه 

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
خیلی اینا همه تو یروز اتفاق افتا د شبش انقد گریه کردم حتی نمیتونستم صدامو بیارم پایین انقد که دلم پر ...

ضعف نشون نده اصن گریه نکن جلوشون بر عکس مغرور رفتار کن انگار اصن نیستن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
۳۵

من تازه ۲۲شدم از ۱۵ سالگی با اینا هستم قبلا بچه بودم نمیفهمیدم زیاد الان خیلی ناراحت میشم از حرفاشون

معلومه حق داری و در مقایسه با خانواده شوهر خودم بخوام بگم اصلا هيچي نگفتن بنظرم من تعریف کنم برات مط ...

اینا هم آخه این تنهاا نیست خیلی کارا رو گردن انقد حرف نزدم چند شب پیش جلو شوهرم ترکیدم با صدای بلند گریه میکردم

2706