2733
2734
عنوان

چرت وپرت

| مشاهده متن کامل بحث + 4342 بازدید | 167 پست
یارو تو جنگ تیر خورد وسط باسنش داد زد:ضایع شدین بدبختا اینجا خودش سوراخه
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺁﺩرسیا ﮔﻢ ﮐﺮﺩﻩﺑﻮﺩﻡ ذفرو دیدم عزش ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﻓﻼﻥ ﺁﺩﺭﺱ ﮐوﺠﺎﺳﺖ؟؟ ﮔﻔﺖ ﺍﯾﻦ ﺧﯿﺎﺑوﻧا ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ؟؟؟ ﺍﯾﻨا ﻣﺴﺘﻘﯿـــــــــــــــــــﻢﻣﯿﮕﯿﺮﯼ ﻣﯿﺮﺳﯽ ﺑﻪ ﯾﻪ ﻣﯿﺪﻭﻥ .. ﻣﯿﺪﻭنا ﺩﻭﺭ ﻣﯿﺰﻧﯽ ﺻـــــــــــﺎﻑ ﻣﯿﺎﯼ ﻣﯿﺮﯼ ﺗﻮ ﮐ*ﻮ*ﻥ ﻣﻦ, ﻣﻦ ﭼﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﮐوﺠﺎﺳﺖ |: ﻣﻦ |: ﻣﺎﺷﯿﻨﻢ |: ﮐ*ﻮ*ﻥ ذفر |: ﺁﺩﺭﺱ |: ﻣﯿﺪﻭﻥ |:
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتیم با مامان شیرینی فروشی بعد میخواست از این شکلات دایره ای کوچیکا بگیره به فروشنده میگه بی زحمت یکم از این کاکائوا بده فروشنده: کدوما ؟ مامانم : از اینا که شبیه پشکل گوسفنده :|
یه پورشـــه بــا بــنــز ازدواج مــیـکــنــه بچشون میشه پرایـــــــــد ! :| مــیــدونی چــرا ؟؟ . . . چـون ازدواج فــامــیــلــی بـــوده ! مــیـــفـــهـــمـــی ؟ فامیلی بـــــوده ! . . . بی مزه هم خودتی !! پست ندارم میفهمی؟؟
2731
عصر حجر عصر ارتباطات عصر اطلاعات عصر فن آوری عصر دیجیتال همه اینا ثابت میکنن که پیشرفت بشر همیشه در عصر صورت گرفته واز صبح زود بیدار شدن آدمی به جایی نمیرسه روابط عمومی شهرداری شیراز
1.یک 2.دو 3.سع 4.چاع 5.پع 6.شیع 7.عفت 8.عشت 9.عوح 10.عح شمارش پسرا تو باشگاه هنگام وزنه زدن
مکان خوابگاه:نوبت کیه چایی دم کنه بچه ها:کی چایی میخوره تو این گرما؟ وقتی من با لیوان چایی میام تو اتاق بچه ها:نمیدونی چهار نفریم یه لیوان چایی دم کردی بیشعور؟
دختره استاتوس زده: فرهاد من کجاست که ببیند لیلی در آتش عشقش خاکستر شده . . . والا تا اون جا که من خبر دارم فرهاد چشمش دنبال شیرین بود نه لیلی تورو خدا قبل شکست عشقی خوردن یه کم در حوزه ادبیات مطالعه کنید
دیوونه شدم از بس که خیره شدم به عکس روی دیوار چقدر سخته آدم اینقدر به عکس خودش نگاه کنه اما هیچ نقطه ضعفی پیدا نکنه!!! فتبارک الله احسن الخالقین . . . ماشاالله ماشاالله
قدیما دخترا تو عکساشون میگفتن سیییییب الان هرچی دقت میکنم انگار میگن گووووززز والااااا نمیدونم مال پروتز زیاده؟؟؟؟؟ نمیدونم ژستشون جدیده؟؟؟؟؟ نمیدونم واقعأ گیج شدم!!
مورد داشتیم دخدره گفته که دوست دارم یه فرش پونصد شونه بگیرم بعد هرشب سرمو بذارم رو یکی از شونه هاش … نخند شوهر نیست دیگه ، میفهمی نیست
مـاه عـسـل بـرنـامـه خـیـلـی خـوبـیـه….. ولـی یـه بـدی داره کـه وقـتـی بـا پـدر مـادرت نـگـاه مـیـکـنـی….. (پـدر یـا مـادر): ابـنـو بـبـیـن مـعـلـولـه ولـی لـیـسـانـس داره… خـاک تـو سـر تـو کـه فـقـط سـرت تـو کـامـپـیـوتـره….. ایـنـو بـبـیـن اونـجـوریـه ولـی چـقـدر بـه پـدر مـادرش احـتـرام مـیـزاره … خـاک تـو سـر تـو….. ایـنـو بـبـیـن چـشـمـاش نـابــیـنـاسـت داره قـالـی مـیـبـافـه ولـی تـو چـی… خـاک تـو سـرت….. ایـنـو بـبـیـن ۵ مـیـلـیـارد پـول پـیـدا کـرد داد بـه صـاحـبـش… خـاک تـو سـر تـو کـه از جـیـب مـن پـول مـیـدزدی…..
جمعیت حلال احمربعداززلزله نسبتایواش درشیرازفهرست اقلام ضروری رااعلام کرد. چادرمسافرتی زیرانداز یه دس ورق بالش پرقو قلیون زغال خوبو تنباگو تخمک چیپس وپفک کولچه مسقطی نون یوخه کلم پلوباسالادشیرازی
در پی وقوع زلزله نا به هنگام پنجشنبه شب در مورخ 14/6/94در شیراز متاسفانه تعداد کثیری از همشهریان عزیزمان که در خواب ناز به سر میبردند به دیار بیداری شتافتند. و چندین لحظه از خواب نازشان به هدر رفت و تعداد کثیر دیگری نیز متاسفانه بد خواب شدند.این ضایعه تاسف بار را به امت خواب پرور شیراز تسلیت عرض میکنم و سه روز خواب عمومی اعلام مینمایم.اعلامیه از دفتر تحکیم راحت طلبان شیراز.
فرشته آرزوها میره پیش یه تهرانی میگه یه آرزو کن تا برآورده اش کنم. تهرانیه میگه لهجه شیرازی رو از زمین بردار. فرشته آرزوها میگه: عامو برو دس خدا، که خدا سر شاهده دو تا چکی میزنم زیر گوشت که گوشت وینگه بده…!!!
2706