2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من نرم افزار حسابداری تولید میلیونر رو دارم

خدایی بد نیست و ازش راضیم،کار کردن باهاش راحته و سواد حسابداری آنچنانیی نمی خواد.من خودم رشتم گرافیکه ولی داحت دارم باهاش کار می کنم 

یه خوبیی که داره خیلی از چیزایی که شرکتای دیگه به صورت افزونه گذاشتن و بابتش پول می گیرن رو پیش فرض رو نسخش داره 

حتما این قضیه افزونه ها رو چک کن،زمانی که تحقیق می کردم به موردای عجیب غریبی خوردم مثلا یکی از شرکتا بود (شک دارم ولی فکر کنم هلو بود بازم تحقیق کن که دروغ گو نشم) نوشته بود افزونه بیشتر از 50 چک

یا یه جا دیدم افزونه انتقال حساب

داشتم شاخ در می آوردم، بعد از این که کلی هزینه نرم افزار کنم باید بابت این که بیشتر از 50 چک ثبت کنم هزینه بدم،یا بابت این که بتونم انتقال حسابام رو ثبت کنم و...

این آدرس سایتشونه می تونی آمارش رو در بگیری تا تحقیقت کامل تر شه http://softmiliac.com

سلام دوستان. طبق تجربه شخصی خودم من از نرم افزار حسابداری رهاورد استفاده میکنم که خیلی راضیم. چند تا نسخه داره که مناسب هر کاری هست و مهمتر از همه برای من که اصلا آشنایی نداشتم با حسابداری خیلی کار کردن باهاش راحت بود.

اینم لینکشه : حسابداری