2733
2739
ی 2 سالی میشه ی پولی رو ب کسی قرض دادم ، اصلن طرف ب خودش نمگیره ، بهشم میگم بده انگار نه انگار فک میکنه پول من بیت الماله ی سریا باعث میشن ک آدم دیگه ب کسی اگرم محتاج بود کمک نکنه
تنها مرگ است که دروغ نمی گوید
سارا جان منم همین مشکل رو دارم 4میلیون به خواهرم وسه خرید خونه دادم یه ماهه الان9ماه شده خودم هم میخوام جهاز بخرم هر چی میگم انگار که نه انگار وسایل هم اخر گرون میشه با اون 4تومن هی چی نمیتونم بخرم
شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟

لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یاس نمیده چندین بار گفتم ،دیگه روم نمیشه البته خودش ک جوابمو اصلا نمیده مامانشم ک واقعا داره و همه جوره براش خرج میکنه میگه میخاستی ندی بیا و ثواب کن
تنها مرگ است که دروغ نمی گوید
برای ادای قرض و گرفتن طلب ها و ثروت مرحوم طبرسی رحمة الله می گوید : حسین بن خالد می گوید : من از مردم ۳۰۰۰۰۰درهم طلبکار بودم و عده ای نیز ۴۰۰۰۰۰ درهم از من طلب داشتند بدهکاران پولهایم را نمی دادند و طلبکاران نیز بر گرفتن پولهایشان اصرار داشتند تا آنکه در موسم حج مخفیانه به حج رفتم تا به خدمت امام رضا علیه السلام عرض حاجت کنم در حج نتوانستم خود را به امام برسانم اما از طریق نامه ای احوالات خویش را بیان کردم حضرتش در حاشیه نامه نوشتند بعد از هر نماز واجب این دعا را سه مرتبه بخوان : اللهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ یا لا اِلهَ اِلّا اَنْتَ بِحَقِّ لا اِلهَ اِلّا اَنْتَ اَن تَرحَمَنی بِلا اِلهَ اِلّا اَنْتَ اللهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ یا لا اِلهَ اِلّا اَنْتَ بِحَقِّ لا اِلهَ اِلّا اَنْتَ اَن تَرضِیَ عَنّی بِلا اِلهَ اِلّا اَنْتَ اللهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ یا لا اِلهَ اِلّا اَنْتَ بِحَقِّ لا اِلهَ اِلّا اَنْتَ اَن تَغفِرَلی بِلا اِلهَ اِلّا اَنْتَ بدرستیکه حاجت تو برآورده خواهد شد حسین بن خالد می گوید : من بر این دعا مداومت کردم به خدا قسم که چهار ماه نگذشته بود که پولهایی که در دست مردم داشتم گرفتم و قرض های خود را نیز اداء کرده و ۱۰۰۰۰۰ درهم نیز به دست آوردم . این دعا نیز به تجربه ثابت شده است منبع : مکارم الاخلاق صفحه ۳۴۷
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
وصول اموال و قرض هایی که به دیگران دادی: ولید بن صبیح می گوید به امام صادق علیه السلام شکایت کردم از قرض هایی که به دیگران دادم یا نتوانسته اند یا نخواستند بدهند چه کنم پولهایم وصول شود . حضرت فرمود : این دعا را بخوان به خواسته ات خواهی رسید اللَّهُمَّ هَبْ لِی لَحْظَةً مِنْ لَحَظَاتِکَ تُیَسِّرُ عَلَى‏ غُرَمَائِی‏ بِهَا الْقَضَاءَ وَ تُیَسِّرُ لِی بِهَا مِنْهُمُ الِاقْتِضَاءَ إِنَّکَ عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ منبع : مصباح کفعمی ص 176 - کافی ج 2 ص 555
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2706