2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم مشکل نازایی داره به یکی از خانوادش بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شوهرت دنبال درمان نیست مگه بچه دوست نداره الان علم خیلی پیشرفت کرده و نازایی معنا نداره

گفتن اسپرم اهدایی یا جنین اهدایی هیچ کدوم و قبول نمی کنه 

به من میگه برو دنبال زندگیت منم ناخواسته زدم زیر گوشش

خیلی ناراحتم تو بدترین شرایط داره اینجوری میکنه مثلا ی جوری حرف میزنه یا رفتار میکنه برو

منم گفتم هیچ جا نمی رم

2731

😑برای چی به خودت انداختی؟ 

ببین رک بهت بگم عزیزم اگر یک درصد مشکل از تو بود درجا طلاقت داده بود. 

کلا از اول نباید نه به خانوادت میگفتی نه به خانواده اونها بگی. همینجام خیلیا نتیجه گرفتن. تاپیک بزن بپرس، به خانوادتم بگو مشکل از خودت نیست لطفا

وا چه حرف بیخودی

بیخود نیس عزیزم واقعیته خیلی خانواده ها دیدم میگن پسرمون حیف شد و فلان باید زن بگیره وقتی ببینن مشکل از پسرشونه دیگه حرفی نمیزنن تازه احترام عروسشون میره بالاتر

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
به خانوادم بگم شوهرم عقیمه؟؟😭😭😭😭 مامانم دق می کنه

مامانت هرروز داره دق میکنه که چرا بچه خودم مشکل داره!!! عقلتو از دست دادی؟ حداقل بگو مشکل از تو نیست و دنبال درمانیم. عیب روی خودتون میذارین؟! یاخدا این مدلیشو ندیده بودم

خواهرش مطمعنم به کسی نمیگه اگه نبودم هیچوقت نمی گفتم  خواهرشوهرمم قبلا مشکل نازایی داشت هم خود ...

بنظرم وقتی این درمانارو شوهرت قبول نمیکنه فرقی نداره پیش ده تا دکترم بری چون روش درمان که فرق نداره

حدس میزنم تو اینجور موقع ها بین زن و شوهرا قهر و کدورت زیاد هست و اینجور موقع ها ادم کلی حساس میشه به یه کلمه کافیه شما یه بچه ببینی محبت کنی دل شوهرت میشکنه و تو دلش میمونه مردام کلا خوی لج بازی و حق به جانبی دارن من متاهل نیستم ولی بنظرم یه مدت اصلاا بحثشو پیش نکش عوضش تمامم محبتتو بهش بده مردا جون به جونشونم کنی تشنه محبتن با یه بوسه و یه ذره نوازش صورتشون رام میشن سیاست و محبتتو بیشتر کن انشالله خودش باهات راه میاد

2706