2752
2734
عنوان

شما چه تنوع هایی تو زندگیتون می دین که همیشه شاد باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3989 بازدید | 44 پست
آرام جون
من حلقه خریدم
با اینکه بلد نیستم
هر وقت د ر طول روز یادم بیوفته میرم سراغش چند تا میزنم
یه آهنگ شاد میاد میرقصم
یا همینطور که دراز کشیدم ورزشایى رو که تو اون حالت میشه انجام دادانجام میدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سر شوهر منم خیلی شلوغه کم می بینیمش ولی بهش میگم باید مارو ببری بیرون با اینکه دوست نداره ولی کلی غصه می خوریم و اینا و با دخملیم لوس بازی درمیاریم تا راضی میشه ولی چون همیشه خسته است کم میریم مثلا ماهی دو ماهی یه بار ولی من دوست دارم هر هفته باشه
من و همسری هر وقت تصمیم به تفریح و اینا میگیریم اولش کلی ایده میدیم ذوق می کنیم ولی بعدش کمی که فکر می کنیم می بینیم حالش نیس خخخخخخخ دخملم گاهی می گه بیاین همه با هم بریم تنبلی کنیم
مامان جوجو من تصمیم گرفتم خیلی بهش گیر ندم و خودم یه جورایی بساط تفریح وتنوع رو فراهم کنم مثلا گواهی نامه دارم ولی خیلی تجربه ندارم ولی میخوام حسابی تمرین کنم تا با دخترم هر وقت دوست داشتیم بریم با ماشین بگردیم
آرام جون من 10 ساله راننده ام ماشین هم زیر پامه . برای کارهای ضروریبیرون میریم .

ولی هر وقت با این وروجک رفتم بیرون پشیمون شدم . بیچاره میکنه آدمو چند روز پیش با هم رفتیم براش لباس بخرم تا یه نیم ساعتی خوبه تو صندلیش میشینه بعدش خسته میشه هی نق میزنه یا یه چیزی میخواد یا دوست داره بید جلو فضولی .

تو مرکز خرید هم 1 قدم راه نیومد بلد بلند داد میزد من خسه شدم ببلم کن . خخخخخخ محلشم نمیذارم گریه میکنه همه میگن چه مامان سنگدلی

تو ترافیکم که میمونیم هی داد میزنه ماشین برو . برو کنارررررر خلاصه اعصاب و روانمو گره میزنه به هم . همون خونه بمونیم سنگین تریم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2سال و نیم

قربونت برم اگر کسی باشه که میذارم پیشش اصلا نمیبرمش. پریرئزن خواهرم تو خرید باهام بود ولی اصلا بغلش نرفت

عادت داره با هم زیاد میریم بیرون با ماشین . ولی برای خرید و تفریح تنهایی از پسش بر نمیام. کلافم میکنه

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2706