2733
2739

من تا غربالگری دوم پیش ایشون رفتم. اصلا وقت نمیذاره و از تغذیه هر چی میپرسیدم میگفتند اضافه وزن داری هیچی نخور.

تو هر غربالگری گفتم که اکو قلب جنین بنویسید گفت لازم نیست و همه چی خوبه. توی غربالگری دوم نوشته بود بهتره که اکو جنین بره اما بزام گفتند نمیخواد بری و لازم نیست.

بعدش از غربالگری دوم رفتم پیش دکتر وهاب زاده  سزارین کردم.

متاسفانه بچه ام با عارضه قلبی HLHS به دنیا اومد و فقط 18 روز زنده موند.

به نظرم سونوگرافی نیلو هم نرید بهتره دکترا میگفتند باید  HLHS رو میفهمید. کارش اصلا دقیق نبود.

من متاسفانه ايشونو از رو نظر كاريران اينجا پيدا كردم و به دليل نزديكي مطبشون به منزلمون بهشون اعتماد كردم ايشون فوق العاده حواس پرت هستن و من خودم بهشون ياداوري ميكردم مسائلو و انقدر بي تجربه هستن و منو عذاب دادن توي بارداريم كه خدا ميدونه و من بارها با چشم گريون از مطبش امدم بيرون و دائم به من ميگفتن تو زايمان زودرس داري خداروشكر دخترم سالم به دنيا امد اما تحربه باردارين با ايشون وحشتناكه . منشي مطبشون براي اينكه مطب شلوغ بشه براي اينقدر بد وقت ميده براي چند نفر هم زمان وقت مي زاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشون دکتر من هستن از ۲ سال قبل از بارداریم و الآنم که تو ۶ ماهم همش پیش خودشون میرم و ازشون راضیم. 

اول اینکه من تعریف یه سری دکترهای دیگه رو شنیده بودم مثل خانوم دکتر افراسیابی وقتی شک داشتم باردارم و میخواستم زود برم برام آزمایش بنویسن منشیشون گفت برای ۳ ماه دیگه وقت دارن. هرچیم خواهش و اصرار کردم گفتم فقط یه آزمایش میخوام و هر ساعتی هرروزی بگین میام گفتن نمیشه. اما وقتی به دکتر ماموریان زنگ زدم و شرایطمو برای منشیشون گفتم همون روز گفت زود بیا دکترم به خاطر من موندن و همون موقع با دستگاه سونوگرافی مطب چک کردن دیدن درسته اما باز آزمایشم نوشتن برام. شرایط من خاص بود و طبق آزمایشهایی که قبلا داده بودم احتمال بارداریم خیلی کم بود چون پارسال ذخیره تخمدانم زیر ۱ اومده بود و برام مهم بود خدایی نکرده اتفاقی نیفته که بچه سقط بشه. از اول خیلی محدودیتها رو برام گذاشتن و آزمایشهایی برام نوشتن که وقتی با چندتا از دوستام که بچه هاشون سقط شده بودن صحبت میکردم میگفتن چقدر خوبه دکترت و اگه دکتر ما حواسش به این چیزا بود الآن بچه مون رو داشتیم. الآنم که شرایط کروناست سعی میکنن جوابها رو تا جایی که میشه تو واتس اپ بدن و به خاطر ۲ زار ویزیت خانومای باردار رو نکشن مطب. ضمنا یکی از آشناهامونم بچه اش رو پیششون دنیا آورده و خیلی راضی بوده انشالله دختر منم سلامت به واسطه ایشون به دنیا میاد. هربارم که میرم مطب اگر نفر اول یا آخر نباشم حدود ۴۰ دقیقه تا ۱ ساعت معطلی داره. اجازه میدن همراهم بیاد داخل و من آرامش و لهجه قشنگشون رو دوست دارم و هروقت میرم پیششون حالم خوب میشه.

2742

همسایه من پیش ایشون زایمان کرد

بنظر شخص خودم دکتر خوبی نبود به چنددلیل:

قند بارداری گرفت و اصلا نگفته بود چی بخوره و‌چی نه

زمان زایمانش و‌مرتب تغییر میداد

فققققط میگفت استراحت مطلق باش

اصلا به ایشون درباره تست خای پاپ اسمیر و‌ویتامینهای بارداری و‌چکاب های سالیانه هیچوقت توضیحی نداد و همچنان ناآگاهن 

سونوگرافی واژینال اصلا تو‌ماه های اولیه مناسب نیست ولی ایشون انجام داد

ولی شخص ایشون راضی بودن به چند دلیل:

ااستقبال کرد چون گفته بود فقط بخواب و‌استراحت مطلق داشته باش که خوراکه این اشنای همسایه ما بود

همشهری بودند

و هرچی ایشون میگفت میگفت درسته

دکترباید روی مریض تسلط میانه داشته باشه

تمام سوالاته ایشون فقط از اینترنت پاسخ داده میشد و دکتر نمیگفت نکن تینکارارو بامغرت

کلا من خوشم نیومد از سیستمش