2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

دوستان.من 9روز پیش بچمو کورتاژ کردن!

بعد از اون اتفاق مادر دوستم بهم پیشنهاد کرد که از ۱۰روز بعد سقط تخم مرغ محلی رو با قاشق پلاستیکی هم بزنمو تا یه ماه هرروز بمالم روی نوار بهداشتی و دو سه ساعت بمونه.بعد اون گفت رحمم دوباره آماده ی بارداری میشه.

خواستم بپرسم.این کار واقعا تاثیر داره؟؟؟؟

2728
من امتحان کردم سه روز تخم مرغ استفاده کردم جوابم گرفتم اما بخاطر فشار بالام مجبور ب سقط شدم اما این ...

سلام عزیزم 

مشکلت چی بود؟

چند وقت بود که اقدام میکردی ؟

الان دوباره مامان شدی ؟

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2740
با سلام ببخشید خیلی منتظر شدین اول زرده رو از سفیده جدا کنید به سفیده تخم مرغ کاری نداریم فقط زرده ...

سلام خوبید  من سقط داشتم  دو بار ـ الانم  روز ۱۳ پریودم هست  و کمر درد دارم. الان بذارم خوبه یا نه ؟میخوام برای یک یا دو ماه دیگه اقدام کنم برای بارداری  زرده تخم مرغ بذارم برای تقویت رحم خوبه یا فقط درصد بارداری رو زیاد مبکنه 

بچه ها ی روش دیگه اینکه زرده تخم مرغو بزنید ب سرتون و با پلاستیک ببندید یک شب فرداش بشورید

این روش مادربزرگمه ک من الان زیرش در رفتم تا بعد پریودی😁یادم بود میام میگم نتیجه رو

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2706