2737
2739
عنوان

اونایی که عزیزدل شوهراشون هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 185 پست
ولی وجدانن الان همه اونایی میان ک شوهرشون بدون اجازه آب نمیخوره  دوساعت بعد تو یه تاپیک دیگه چ ...

من چند نفری را میشناسم که همیشه تو این تاپیک های مثبت در مورد شوهرشون صحبت کردند و خوب گفتن ...

هیچ وقت ندیدم تو تاپیک های دیگه بنالن 

اینا اونا نیستند به نظرم

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینهایی که میگن اگر خانوادشو به من ترجیح بده اونوقت زن دیگر هم بمن ترجیح میده رو نمی‌فهمم چه ربطی به ...

چرت میگن همینا نمیذارن شوهرشون به ننه اشون یه زنگ بزنه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2728
2738
خوب شما از خودت بگو

من .ولی منو به مادرش ترجیح نمیده بلکه هرکدوم حق بگیم طرف حقه حالا من باشم یا مادرش.واینکه یک چیزی بگم مردی که همسرشو به مادرش ترجیح بده مرد خوبی نیست ونباید خوشحال شد  بلکه باید خیلی ترسید.چون وقتی مادرو بااون عظمت جایگاهش کنار بزنه یک روز زنشم کنار میزنه

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

اصلا خانواده و همسر ربطی بهم ندارن هر کس باید جایگاه خودشو داشته باشه مثل این میمونه که بگی اگع غذا میخوری دیگه آب نباید بخوری! اصلا ربطی نداره یه ادم نرمال که یه زندگی نرمالو اروم داره هم به خانوادش احترام میزاره هم به همسرش 

و اینکه میگید شوهر بدون اجازه خانومش اب نخوره یه حسنه رو نمیفهمم! مگه برده داریه؟شوهر کردین یا بچه اوردین بزرگ کنید!؟ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را

همسر من واقعا آدم خوبیه ولی هیچوقت نمیخوام منو به خانوادش ترجیح بده همیشه باید مدافع حق و عدالت بود. ولی همیشه به حرفم گوش میده همیشه همه تلاشش خوشحالی منه و کلا انسانه و مومن واقعی.خداروشکر

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
من .ولی منو به مادرش ترجیح نمیده بلکه هرکدوم حق بگیم طرف حقه حالا من باشم یا مادرش.واینکه یک چیزی بگ ...

بحث بی احترامی نیست اصلا 

احترام به مادرپدر جای خود

ولی اینکه از حق همسر بزنی برای خانوادت اینو باید چه کرد؟

2706