2733
2771
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 440059 بازدید | 1714 پست

بعد از عمل چشم کامل بسته نمیشه  و باعث خشکی و سوزش چشم میشه باید از اشک مصنوعی استفاده کنید  و اصلا نگران نباشین بعد اینکه ورم بخوابه چشم ب حالت عادی بر میگرده.  من از این مورد خیلی میترسیدم که دیگه کلا چشمم موقع خواب بسته نشه  برای همین قبل عمل از ب دکتر گفتم  که زباد پشت پلکم رو برنداره ترسیدم موقع خواب  چشمم بسته نشه، دکتر گفت باشه نگران نباشین. اول که میدیدم چشمم باز میمونه خیلی نگران بودم  اما این مسئله بعد دو هفته کلا بر طرف شد و چشمم ب راحتی و کامل بسته میشه

اینم بگم بعضی ها که عمل میکنن اصلا درد زیادی ندارن  مثلا دختر عموی من پارسال عمل کرد میگفت اصلا درد ندارم چشماش اصلا ورم زیادی نداشت  اما مال من بشدت ورم کرده بود و درد زیادی داشتم  تموم صورتم ورم داشت  نمیدونم علتش چیه که بعضیا اصلا درد و  ورم زیاد ندارن  شاید بخاطر این بوده  مال من چربی و افتادگی پلکم خیلی زیاد بود. کلا عمل هر کس با کسی دیگه فرق میکنه درد و  ورم و مدل چشمها با هم فرق  دارن  مثلا تو فامیل ما بعضیا عمل کردن اصلا تغیر نکردن بعضی از دوستام خیلی تغیر کردن و فوق العاده زیبا شدن   

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

عزیزم عالی شدی مبارکه. منم چهل سالمه و دلم می خواد این عمل رو انجام بدم در ضمن‌ مشخصه خیلی مهربونی ...

قربونت بشم عزیزم. خواهرانه بهت پیشنهاد میکنم حتما این عمل رو انجام بده  خیلی  روحیه  آدم عوض میشه هم اینکه تغیر زیادی میکنی و چهرت جوونتر دیده میشه 

من تاپبکم رو هر روز چک میکنم تا هر عزیزی که سوال داشت جواب بدم   خودم خیلی دوست داشتم قبل عمل&n ...

منم میخام عمل لیفت سینه انجام بدم اما هیچکس نیست که عمل کرده باشه تاازش سوالاموبپرسم عزیزم دکترشما لیفت انجام میدن؟تخصصشون چیه؟ 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
منم میخام عمل لیفت سینه انجام بدم اما هیچکس نیست که عمل کرده باشه تاازش سوالاموبپرسم عزیزم دکترشما ل ...

بله دکتری که من رفتم لیفت سینه انجام میدن. من خودم میخواستم کوچیک کنم فک کردم هزینش نهایت ۱۰تومن باشه  وقتی پرسیدم گفت هزینه کوچیک کردن سینه یا بزرگ کردنش (پروتز سینه ) ۳۰میلیونه😐

بله دکتری که من رفتم لیفت سینه انجام میدن. من خودم میخواستم کوچیک کنم فک کردم هزینش نهایت ۱۰تومن باش ...

دکتری که من رفتم  تخصصش :  فوق تخصص جراحی زیبایی هستن.

بله دکتری که من رفتم لیفت سینه انجام میدن. من خودم میخواستم کوچیک کنم فک کردم هزینش نهایت ۱۰تومن باش ...

اره ازهزینش خبردارم عزیزم میشه توخصوصی برام اسم دکترتون وشمارشوبفرستین چون من خودم دکترخوب سراغ ندارم اطرافیانم کسی نبوده که بدونه من برای رفع افتادگی میخام عمل کنم بعدزایمانم داغون شدم خیلی روحیم داغونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم میخام عمل لیفت سینه انجام بدم اما هیچکس نیست که عمل کرده باشه تاازش سوالاموبپرسم عزیزم دکترشما ل ...

منم خیلی دوست دارم عمل کوچیک کردن سینه رو انجام بدم  چون واقعااا خیلی اذیتم  و مشکلاتی برام بوجود آورده  اما متاسفانه هزینش زیاده و توان پرداخت هزینه رو ندارم. برای جراحی پلک وقتی ۲میلیون بود من قصد داشتم عمل کنم تا ۲تومن جور کردم شد ۳تومن  تا ۳تومن رو جور کردم شد۵تومن  و همینجور بالا میرفت تا دیگه امسال تصمیم گرفتم هرررجور هست عمل کنم  زنگ زدم منشی گفت هزینش ۸تومنه،  ۸تومن رو با هزار بدبختی جور کردم  رفتم پیش دکتر گفت بخاطر پرده گوشه داخلی چشم  ۳تومن اضافه باید بدی  😐

منم خیلی دوست دارم عمل کوچیک کردن سینه رو انجام بدم  چون واقعااا خیلی اذیتم  و مشکلاتی برا ...

اره واقعاهزینه هابالاست منم الان نمیخام عمل کنم بعدزایمان دومم عمل میکنم الان تواقدامم برابچه دوم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706