2733
2764
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 440058 بازدید | 1714 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

این عکس آخر که فرستادم هنوز بخیه رو نکشیدم خیلی ضریب بخیه زده  خواهش میکنم هر کس میخواد عمل کنه خیلی تحقیق کنه پیش دکتر خوب بره که کارش خوب باشه  خوب بخیه بزنه  که بعدا جاش نمونه  

یکم انگارجاش مونده 

بله  هنوز جاش مشخصه چون سه هفته هست که عمل کردم  دوهفته پیش بخیه هامو کشید دکتر گفتن کرم ترمیم کننده خوب بخر استفاده کنی بعد دوماه  دیگه هیچ اثری از رد بخیه بجا نمیمونه

خیلی خوب شده،مبارکت باشه ان شالله

سلامت باشی عزیزم ممنونم  خیلی احساس میکنم پشت پلکم سبک شده  من یکی از دلایل عمل کردنم سنگینی  پلکم بود خیلی اذیت بودم و احساس سنگینی میکردم  الان الحمدولله خیلی بهتر شدم هم از نظر زیبایی هم از نظر افتادگی و سنگینی  خیلی راضی هستم 

دکتری که من رفتم هزینه عمل ۸تومن بود اما چون من یه گوشه داخلی چشمم یه پرده اضافه داشت گفت ۳تومن ب هزینه عمل اضافه میشه به دکتر گفتم من از منشی که سوال کردم گفتن هزینه عمل ۸تومنه  نمیدونستم ۳تومن ب هزینه عمل اضافه میشه خواهش میکنم همون ۸تومن  حساب کنید  خدارو شکر دکتر قبول کرد  و همون ۸تومن رو ازم گرفت

فوق العاده عالی شدی  خیلی خیلی تفاوت کردی  خیلی مبارکه  واقعا بنظر من عمل زیبایی ا ...

ممنونم عزیزم. بله واقعا این عمل برای من لازم بود  با اینکه دستم خالی بود تصمیم گرفتم هرررر جور میشه عمل کنم  خدارو شکر پول عمل هم خدا جور کرد

بعد از کشیدن بخیه جای بخیه خیلی میخاره سعی کنید اصلااا جاشو نخارونید. حتما از کمپرس سرد استفاده کنید خیییلی تو ورم و دردش تاثیر داره  واینکه حتما از کرم ترمیم کننده خوب استفاده کنید تا جای بخیه کلا محو بشه  انتخاب دکتر خوب هم خیلی مهمه 

2706