2737
2734
عنوان

مگه نمیگن سوره واقعه واسه رزق و روزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 45 پست

عزیزم🥺🥺🥺

ولی من تو عمرم یکبار یه دوره دوماهه سوره واقعه خوندم و بلافاصله هم معجزه ش رو دیدم 🥺

یعنی میتونم بگم غیرممکنم ممکن شد

الهی که هر چی از خدا میخوای بی واسطه بزودی بده بهت عزیزم🥺💕

منم همینه شوهرم خیلی هم داد وبیداد میکنه

اصلا هم قبول نمیکنه که کاراش باعث وضع بدمون شده

میگه این همه آدم فحش میدن پولم دارن

این همه آدم نماز نمیخونن پولدارن

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم🥺🥺🥺 ولی من تو عمرم یکبار یه دوره دوماهه سوره واقعه خوندم و بلافاصله هم معجزه ش رو دیدم 🥺 ...

دلت پاکه عزیزم

برامون دعا کن 

شرمنده بچه هام نشم

من نمیتونم منتظر شوهرم بمونم 

از همون روز اول تا حالا هرجوری شده خرج خودمو دراوردم

اصلا پول توجیبی از شوهرم نگرفتم

اصلا ولخرج نیستم 

ولی دوست ندارم جوری باشیم که دیگه از سر ولباس بچه هام معلوم بشه که تو زندگیمون چه خبره

2728

همه هم سن و سالای شوهرم تو فامیل خونه دارن 

حتی اونایی که وضع درآمدشون از ما پایینتره

بعد ما هنوز ۹ ساله طبقه بالای پدرشوهرم اینا نشستیم

خداروشکر که مستاجر نیستیم ولی مضحکه خاص و عام شدیم دیگه

دلت پاکه عزیزم برامون دعا کن  شرمنده بچه هام نشم من نمیتونم منتظر شوهرم بمونم  از همون ...

این حرف که میگم معجزه شد بواسطه سوره واقعه مال زمان مجردیم بود و واقعا دلم پاک بود که زود براورده شد

ولی الان رو نمیدونم فکر نکنم دلم به پاکیه ۱۷ سال پیش باشه🥺

از خدا میخوام زودی برکت به زندگیتون بیاد عزیزم

درسته پول خیلی مهمه

ولی هر وقت بی پولی بهت فشار اورد به داشته هات فکر کن که ممکنه خیلیا داشته های تو رو ندااشته باشن و نتونن هم حتی با پول بدستشون  بیارن😘

من راضی نیستم  حق مون اینطور زندگی کردن نیست  خدا خودش گفته از تو حرکت از من برکت پس چر ...

منم راضی نیستم ولی شاکر هستم... حق ماهم ک14 ساعت درروز بکوب کهرمیکنه ولی هیچ این نیست... ولی چ میشه کرد.. من باید شوهرمو دلداری بدم ک کم نیاره.. شوهره من خیلی تو خودش میریزه هیچ موقعه بهش نگفتم چراااینطوری زندگیمون همیشه گفتم خدایی ک تاالان نذاشته بمونیم فکره بعدشم کرده.. و واقعنم موندیم کماهمونو چجوری سر میکنیم

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
این حرف که میگم معجزه شد بواسطه سوره واقعه مال زمان مجردیم بود و واقعا دلم پاک بود که زود براورده شد ...

درست میگی

من خودم همیشه به شوهرم امیدواری میدم انگیزه میدم ولی امَشب دیگه بریدم اومدم اینجا دردل

ممنون که برام وقت گذاشتی مهربون❤

2740
منم راضی نیستم ولی شاکر هستم... حق ماهم ک14 ساعت درروز بکوب کهرمیکنه ولی هیچ این نیست... ولی چ میشه ...

منم همیشه به شوهرم امیدواری میدم

شده جلو خودش کلی حرف زدم آرومش کردم ولی رفتم تو اتاق گریه کردم 

خیلی به خدا امید داشتم خیلی 

شاید انتظار زیاد داشتم که باعث شد اینطوری بهم بریزم

داداشم فردا باید بره خدمت مامانم گفت شوهرت برسونه اش

حتی بنزین نیست که بتونه برسونش 

من نمیتونم به مامانم بگم پول نداریم بنزین بخریم

حالا فکرای دیگه پیش خودش میکنه

نه فقط هروقت حوصله داشتید بخونید با یک بار خوندن معجزشو میبینید. از جایی که فکرشو نمیکنید چه کم چه ز ...

مرسی عزیزم

من حدیث کسارو هم خیلی شنیدم حاجت میده

5روزه شروع کردم

قبلا هم چله بقره گرفتم

ولی خب به حاجتم نرسیدم متاسفانه

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
مرسی عزیزم من حدیث کسارو هم خیلی شنیدم حاجت میده 5روزه شروع کردم قبلا هم چله بقره گرفتم ولی خب ب ...

دعای توسل هم خیلی خوبه به نیت دیگران بخونید

حاجت روا بشید انشالله💚

میشه واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستید❤
دعای توسل هم خیلی خوبه به نیت دیگران بخونید حاجت روا بشید انشالله💚

اتفاقا چله ی دعای توسلم گرفتم

چله نادعلی

ی چله دیگم بود اسمش یادم رفته

ولی از هیچ کدوم جواب نگرفتم

ولی مطمعنم اینبار جواب میگیرم

انشالله شمام حاجت روا شی دوست گلم🙏❤️

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔