2733
2734
عنوان

بچه ها یکی از فامیلا پیام داده و ایراد گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 59 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ی جای عمومی کامنت میذارید پس جنبه هم داشته باشید  شما گفتی چه عکس چه خیابون تو خیابون نمیتونیم ...

اصلا حوصله ندارم بشینم ۳ساعت توضیح بدم حتی حوصله ریپلای هم ندارم🤗

من هرچی میگم ب خودم مربوطه

شما سرت ب کاربری خودت باشه

معنی نگاه حرام رو بیشتر تحقیق کن بعد بیا ۴تا دیگ بزار رو پست من پست بعدی تحویل بده

انقدر از امثال شماهابدم میاد هما تاپیک ها هم هستین

اینجا تبادل نظره ن تحمیل نظر

نظر من ب خودم مربوطه نظر شخصیه

اوک؟

استارتر تاپیک خطری زدیبی جنبه هاش ریختن وسط😁

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اوه یادم نبود با آدم های بیشعور بحث نکنم موفق باشید 🌹

هرجوری ک صحبت میکنی همون ویترین شعورته عزیزم کبرامون ب نمایش گذاشتی❤

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اصلا حوصله ندارم بشینم ۳ساعت توضیح بدم حتی حوصله ریپلای هم ندارم🤗 من هرچی میگم ب خودم مربوطه شما ...

تو این کامنت شخصیت نداشتتونو نشون دادید .. شما هم رو طرز صحبتت بیشتر وقت بذار ... امثال ما حتما سوزوندنتون که بدتون میاد پر از عقده این .... شب خوش

تو این کامنت شخصیت نداشتتونو نشون دادید .. شما هم رو طرز صحبتت بیشتر وقت بذار ... امثال ما حتما سوزو ...

بی احترامی نکردم وگرنه تاحالا نی نی یارهارو سرم ریخته بودین شما و اون یکی کاربر ب ظاهر محترم وقتی اونجوری بهم حمله می کنین باید عواقبش رو درنظر بگیرین درسته؟

باید یکی جوابتون رو بده یاد بگیرین سرتون ب کار خودتون باشه

امیدوارم منظورمو از امثال شما فهمیده باشی دراین صورت

ثواب همین برای کل امروزم بسه

درضمن سعی نکن منو ادم بده جلوه بدی حمله کردی دفاع دیدی👊موشک در برابر موشک

اره همه برن کارتون یخچال یه وقت خدایی نکرده کسی تحریک نشه😐

اره یه وقت با یه عکس محجبه مردا تحریک نشن اخه انقدر سست عنصرن که نگو😞من میترسم با کارتون یخچال هم تحریک شن😞

و سرانجام در برابر همه چشم‌ها، دو چشم زنده را زنده به گور کردند. چشم‌هایی که دزدها را دیده بود.
خدا کِی گفته عکس پخش نکنید؟ انصافا حرف از خودتون در نیارید 

من عکس گفتم؟

منظورم نگاه حرام و ایناست

یکم بیشتر تحقیق کنین

همتون دعوا دارین چرا؟؟؟

عجب کردم گفتم

ک چی؟😕نظر خودمه طبق چیزاییه ک تا حالا خوندم و اعتقاد پیدا کردم ک چیب شما ربطی داره؟😕👊

دوس ندارم تک تک توضیح بدم استارتر خودش فهمید شما از نیم خط من تاصبح میخوازن سوال دربیارین؟

مدرکتون چیه استاد؟

ولم کنین دیگ

من عقیدم همونه اوک؟همون😐

آدم مهربونیه راستش شک کردم ب کارم ینی دختری ک ب حجاب اعتقاد داره نباید عکس بزاره.؟

به نظرم میتونه بزاره....غیر مستقیم بگو به اون ربطی نداره 

....تو هرکاری کنی مردم یه ایرادی میگیرن و یا حتی اگه فرشته هم باشی باز یکی پیدا میشه به صدای بال زدنت گیر بده پس فقط به حرف دل و مغز خودت گوش بده

👻
من عکس گفتم؟ منظورم نگاه حرام و ایناست یکم بیشتر تحقیق کنین همتون دعوا دارین چرا؟؟؟ عجب کردم گفت ...

وقتی تو یه سایت عمومی حرف میزنید یعنی به همه ربط داره همه هم نگاه حرام ندارن مگه چی میشه طرف عکسشو بذاره بع عقیده شما باشه همه زن ها باید بزن بمیرن

و سرانجام در برابر همه چشم‌ها، دو چشم زنده را زنده به گور کردند. چشم‌هایی که دزدها را دیده بود.
وقتی تو یه سایت عمومی حرف میزنید یعنی به همه ربط داره همه هم نگاه حرام ندارن مگه چی میشه طرف عکسشو ب ...

چرا حرف تو دهن من میزارین تو این تاپیک؟

شما حس ششمی هستین ک عقیده منو بخونین؟

مثل زنای کوچه بازاری حمله کردن بلدین

گفتم ک نظرم بخودم مربوطه چ تو سایت عمومی چ تو جای عمومی چیزی ب اسم نظر شخصی هست استاد علوم عرفانی😐

شما هزارتا عکس چادریتو بزار قشنگ زوم کنن همه رو عکست ب من چه؟

فقط بلدین بگین سایت عمومی سایت عمومی پس حق داریم هرچی دلمون خواست ب کاربرا بگیم همه ی این مزخرفات رو از کاربرای دیگ حفظ کردین ادعای فرهنگتون میشه

ب هبچ کس اجازه نمیدم بیاد تو نظرم یا کارم دخالت کنه چون ب هیج کس ربطی نداره😠

من کاربر آرومی بودما چجوری اعصاب نمیزارن

خدا ازتون نگذره خاله زنک های سایت