2733
2734
زنداداشم اصلا سعی نمی کنه امور زندگی شو تو دستش بگیره و برای همه چی زندگی شون ما باید نگران باشیم و دستورات لازم رو به داداش بدیم و اون می بینه و نه تنها ناراحت نمی شه که استقبالم می کنه و من حس می کنم زندگی شون راکد مونده چون ما که نمی تونیم کاسه داغ ترز از آش باشیم
تارا جان مطمئنی ناراحت نمیشه؟
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل زن برادر من خوبه که از بدجنسیش توی زندگی من داره دخالت میکنه؟ متنفرم ازش یه جاسوس به تمام معناست
خدا اون روز رو نیاره … تموم خواسته های دلت رو فقط با یه “بی خیال" جواب بدی!
نه ناراحت نمی شه چون خودش به داداشم میگه ببین خواهرات چی می گن و داداشم هم مدام مشورت می گیره من بودم خواهرشوهرم جنازه می کردم ولی اون خنده سفیهانه می کنه و به داداشم میگه ببین خواهرات چی میگن
زن داداش من ماهه یه دونه اس. ما همه عاشقشیم. اونم عشقش مامان منه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
عزیزم از خانمیشه البته یکم هم احمقه.شما دخالت نکنین خودشون میتونن زندگی کنن.طفلی تجربه نداره که میگه از خواهرات بپرس.هنوز معنی خواهر شوهرو نفهمیده.خخخخخخ
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim
احتمال زیاد تو دوران مجردیش هم نمیتونسته تنهایی تصمیم بگیره.یا از اشتباهات تصمیم هاش ترسوندنش.
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
خواهرم میگه بزرگواره ولی من میگم نادونه چون اصلا داداشم رو جوری بار آورده مثل ... میاد خونه و یه سره بهش دستور میده در حالی که می بینه شوهرای ما اصلا این طور نیستن و وقتی من داداشمو دعوا می کنم میگه خودش این طوریه د یگه همین تمام
شما سعی کنید غیر مستقیم راهنمایی کنید.تا فکر کنه تصمیم خودشونه. حمایتش کنید در ضمن لحن شما خوب نیست.بی عرضه یعنی چی. معلومه از اون خواهرشوهرایی
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2706