2737
2739
عنوان

عجیب ترین ازدواج ها که اطرافتون اتفاق افتاده؟ بیاید تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2890 بازدید | 123 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست منم با داداش نامزد سابقش ازدواج کرده😶

😶😶😶😕

اِجتماعی بودنّ ،،،با همه صحبت کردن ، لاس زدَن   نیست.؛ اجتماعی بودن یعنی بدونیدّ کجا  و  با چه ک                                                                                                                              ♥️JUST STUDY♥️     
2742

عموم بعد فوت داییش با با زنش ازدواج کرد و دوتا بچه آورد بعد چند سال زن دوم گرفت و پنج تا بچه دیگه آورد نهایتم تو راه کربلا فوت کرد و چندسال بعد زن بزرگه فوت کرد ،زن دومیه به زن بزرگه خاله میگفت،یکی از دخترای زن دومیه الان عروس ماست

از فامیلای مامانم یه دختری عاشق پسر خالش بوده ولی پسرخاله یکی دیگه رو میخواسته سر عقد با دختری که دو ...

😍چه باحال 

آخیییی خوشحال شدم برا دخترخاله اش🙈😋😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

دختر عموی شوهرم جایی منشی بود نشست زیر پای صاحب کارش زنش رو با دوتا بچه طلاق داد اینو گرفت. 20 سال اختلاف سنی دارن

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2738
یکی دیگه هم یک پیرزن مسن که سرطان سینم داشت و سینشو بریده بود با یک پسر ۲۵ساله

عزیزم از نظر سن و سال حق با شماست 

ولی برداشتن سینه خیلی شایعه این روزها و اصلا درست نیست به تنهایی این رو دلیل عجیبی بدونیم 

نداشتن سینه توانایی زندگی روزانه رو از شخص نمیگیره

بحث زیباییه که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
عشقم داداشش مرد با زنش ازدواج کرد خودم با دوست پسرم که ازش متنفر بودم ازدواج کردم. الان بهترم اما د ...

چرا اینکارو کردی چندساله میگذره؟ 

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
عموم بعد فوت داییش با با زنش ازدواج کرد و دوتا بچه آورد بعد چند سال زن دوم گرفت و پنج تا بچه دیگه آو ...

🧐😶😶🤯

اِجتماعی بودنّ ،،،با همه صحبت کردن ، لاس زدَن   نیست.؛ اجتماعی بودن یعنی بدونیدّ کجا  و  با چه ک                                                                                                                              ♥️JUST STUDY♥️     
عشقم داداشش مرد با زنش ازدواج کرد خودم با دوست پسرم که ازش متنفر بودم ازدواج کردم. الان بهترم اما د ...

ی سوال 

همشرتون چی دوست‌ن داره

خیلی دیدم خانمایی ک بدون عشق حتی باتنفرازدواج‌میکنم همسرشون واقعاااا دوستشون داره 

2706