2733
2734
عنوان

بیاین عکسم رو میخوام بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 121 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان ابروی اینجوری مد نیس این واسه دهه ۸۰ بوده سعی کن دخترانه تر برداری

هاشوره متاسفانه نمیدونم چیکارش کنم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
الان ابروی اینجوری مد نیس این واسه دهه ۸۰ بوده سعی کن دخترانه تر برداری

منم یبار عکس گذاشتم یکی گفت چقد ابروهات نازکه کلفتش کن.... خوب سلیقس دیگه لابد دوست نداره اینجوری پهن باشه... البته با عرض معذرت

❤❤❤
بچه هایه سوال شماکاربر یاسی ام رومیشناسید؟اگراره چه جورادمیه؟

نمیشناسم متاسفانه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

زودبزار اعصاب ندارم گزارش میزنم🤣🤣

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

من اینطوری دوست ندارم 

کاشکی بعضی ها میفهمیدن زندگی هرکسی به خودش مربوطه کاشکی بعضی ها میفهمیدن سرشون توی زندگی خودشون باشه کاشکی به کلیشه های جنسیتی احترام‌میزاشتیم کسی که همجنس گراست دست خودش نیست و تو نمیدونی چقد زجر میکشه کسی که خوشگل نیست دست خودش نبود وگرنه انتخاب میکرد که خوشگل باشه کسی که یه بیماری داره دست خودش نیست وگرنه همه ارزو سالم بودنو دارن                          خلاصه بگم زندگی هرکسی به خودش مربوطه و سعی کنیم‌مسخره نکنیم
تاج ابروتو باریک نکن، دنبالشم بزار طبیعی باشه

آبروم هاشوره دم آبروی خودم مقداری پایین بود