2733
2734

سلام به تمامی خانم ها روزتون بخیر

خانم ها من امروز دقیقا 7 روز هست که پریودم تموم شده و روز چهاردهمم محسوب میشه دوره هر سیکلم 28 روزه اس 

من امروز که از خواب بیدار شدم متوجه لکه تو لباس زیرم شدم و حتی خیلی معذرت میخوام موقع ادرار هم مقداری لکه خونی وجود داشت و حتی رنگ ادرارمم تغییر کرده بود و غلیظ شده بود 

و حتی کمر درد شدید دارم

کسی میدونه این علائم از چیه 

کسی تا به حالا سابقه داشته همچین بشه 

آیا امکانش هست باردار باشم یا خیر 

توروخدا اگه میدونید کمکم کنید 🥺 چون یه بارم سابقه سقط داشتم چند سال پیش 

و البته نمیدونستم حامله ام میترسم بازم باردار باشم و سقط کنم الان 7 ماهه اقدام کردم هنوز نشدم 🥺😞

خیر ببینیدکمکم کنید❤️🙏

تخمک گذاریته احتمالن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تخمک گذاریته احتمالن

آخه تا به حالا سابقه نداشته تخمک گذاریم 

من لکه بینی داشته باشم 

یعنی به قول گفتنی اولین باره اینجور شدم 

یعنی امکانش هست اقدام کنم و حامله بشم 

حالا که اینجور شدم🥺😞

آخه تا به حالا سابقه نداشته تخمک گذاریم  من لکه بینی داشته باشم  یعنی به قول گفتنی اولین ...

انشالااا به فال نیک بگیر چرا نشه استرسو کم کن که عامل باردار نشدنته 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
تخمک گذاریته بعضیا خون میبینن

آخه تا به حالا سابقه نداشته تخمک گذاریم من لکه بینی داشته باشم 

یعنی به قول گفتنی اولین باره اینجور شدم 

یعنی امکانش هست اقدام کنم و حامله بشم 

حالا که اینجور شدم🥺😞

نه جونم هیچی فقط کمر درد و چن روزه  پشت سرم درد میکنه

عزیزم احتمالش هست باردار باشی فعلا احتیاط کن مواظب خودت باش دارو مصرف نکن تا موعد پریودت ببین اگه پریود نشدی بی بی چک بزن اگه مثبت شد برو آزمایش 

خانوما من پریودیم سخت شروع میشه باید کل ماه جنب و جوش داشته باشم و گرمی بخورم تا به موقع بشم این ماه چون اقدام داشتم تحرک نداشتم گرمی هم نخوردم حالا آز دادم گفته منفیه دو روز از موعدم گذشته بنظرتون شروع کنم گرمی بخورم چون آز منفی بود...

بخدا خیلی کلافم 

نینی سایت به گردنم حق مادر پدری داره✌ دوسش میدارم😍
انشالااا به فال نیک بگیر چرا نشه استرسو کم کن که عامل باردار نشدنته 

پر استرس ترین فرد دنیا منم 

هر کاری هم میکنم درست نمیشه

تپش قلب بالا دارم همیشه از شدت استرس و همچنین فشارم پایین 

پر استرس ترین فرد دنیا منم  هر کاری هم میکنم درست نمیشه تپش قلب بالا دارم همیشه از شدت استرس ...

مثل منی...من از خواب بیدار میشم اضطرابم اوج میگیره 

نینی سایت به گردنم حق مادر پدری داره✌ دوسش میدارم😍
2706