2737
2734

من احساس میکنم به هرکی خوبی میکنم باهام دشمن میشه در کل پشت سرم هم بدگو زیاددارم 

چیکار کنم پیش خونواده ی شوهرم عزیز باشم یا حتی پیش خواهرام یا حتی پیش همسایه هام کسی دوسم نداره

بیاین راهنماییم کنین😓

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

تاپیک من خودم را دوست دارم

تجربه رویایی ۲ 

بخون کمکت میکنه

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

می تو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاپیک من خودم را دوست دارم  تجربه رویایی ۲  بخون کمکت میکنه

کجاست چطوری پیداش کنم خودم کتاب زیاد میخونم 

کتاب لطفا گوسفند نباشید رو خوندم 

کتاب قورباغه ات را قورت بده یا کتاب راز

تقریبا همیشه باکسی سلام علیک میکنم لبخند به لبام دارم اما بعضی وقتا از نگاه طرف مقابلم میفهمم که حس خوبی بهم نداره

[QUOTE=191474849]خودت باش اگه خوبی و مهربونی  خودتو واسه هیچکی عوض نکن اگه بخوان دوست داشته باشن همینجوری هم قدر ...[/QUOT

بیش از حد خوب و ساده ام  و امروز بیش از هروقت دیگه ای احساس تنهایی می کنم

2738
کجاست چطوری پیداش کنم خودم کتاب زیاد میخونم  کتاب لطفا گوسفند نباشید رو خوندم  کتاب قورب ...

گوگل سرچ بز ن هر کدوم رو آخرش هم نی سایت بنویس میاد

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
[QUOTE=191474849]خودت باش اگه خوبی و مهربونی  خودتو واسه هیچکی عوض نکن اگه بخوان دوست داشته باش ...

پس تاپیک های دختر گرانبها رو هم بخون

همینجا بنویسم دختر گرانبها؟

من گوگل سرچ میزنم 

بعد یه چند تا تاپیک داره در مورد تجربیات زندگی خودش که خیلی خوب هستن اونا رو  بخونی خوبه

من گوگل سرچ میزنم  بعد یه چند تا تاپیک داره در مورد تجربیات زندگی خودش که خیلی خوب هستن اونا ر ...

داشتم الان اونو می خوندم خیلی مقدمه چینی کرده بعد کلی خوندن هنوز نتونستم به مطلب اصلی برسم اما دارم ادامه میدم