2737
2739
عنوان

از این حرف شوهرم هر دفعه ناراحت میشم لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی خیال، همیشه ما آقایون وقتی دلمون به زندگیمون ذوق میکنه، از سر خوشحالی این حرفا رو میزنیم.

کلی تپیکالتون اینه که 

زندگیم خوبه همه چی خوبه خانومم مهربونه 

بذار یه چیزی بگم یه گندی زده بشه   

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود

منم هر بار میگه تو وقتی منو دیدی از خدا خواستی هیچیو نمیخام فقط اینو به من بده .. بعد منم میگم تو هم‌منو دیدی دنده عقب گرفتی بجای اینکه رو زمین بشینی داشتی میرفتی بغل مامانت اونجوری ک بهم زل زده بودی🤣🤣

2731

باز شوهرمن موقع شوخیامون میگه عمت برا شما ینی منو خواهرمو دختر عموهام سفره حضرت ابوالفضل مینداخته که زود شوهر کنیم تو هم اینقد سر سفره برا من گریه میکردی که دو هفته چشات باز نمیشده😐

2738
خب مگه چه اشکالی داره، همیشه که نباید شما خانما ناز کنید، یه ذره محض خالی نبودین عریضه ما هم بلید سه ...

ناز کردن خوبه اشکالی نداره ک 

ولی بعضی وقتا میاید میزنید ذوق ادم 

به اسم محبت اون موقع ها بده 

البته که از ابتدای خلقت زن ناز بود و مرد نیاز 

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود
ناز کردن خوبه اشکالی نداره ک  ولی بعضی وقتا میاید میزنید ذوق ادم  به اسم محبت اون موقع ه ...

آره درست میگید، بعضی از آقایون دیگه این ناز کردنو شور کردن، ولی خب دیگه منظور بدی ندارن، ولی شما خانما هم حق دارید.

در این‌ مورد که همیشه، ما مردا رو خیلی از خانمای اطرافمون میخواستن ولی ما نخواستیم.

بالاخره خانما هم قبل ازدواج با شوهرشون خواستگار داشتن واونارو نخواستن باید ناز کنن 🤨

آره درست میگید، بعضی از آقایون دیگه این ناز کردنو شور کردن، ولی خب دیگه منظور بدی ندارن، ولی شما خان ...

بله دیگه 

ممنون از درکتون 

2706