2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من ادم نسل قبل بوده

اینکار کرده

ما همش منتش میکنیم

خب اون جنس خاص میخواست براش چکار کنه که زندگی پنج نفر دیگه رو قبول کردن سختتر کنند؟!!!!

بچه بیشتر از دوتا خودخواهی

حالا سومی ناخواسته و خداخواسته و ... قبول

ولی بیشترش انصاف نیست

نه تو یه ماشین جا میشن

نه اتاق جدا دارن

یه خانواده همیشه نگران میشن

2731

عزیزم‌تو شرایط فعلی با دو میلیون حقوق زندگی خیلی سخت میشه همین الان واسه خانواده پنج نفرتون کمه چه برسه یه بچه اضافه بشه خوب اون بچه تا دوسال کم کم ۳۰۰ فقط خرج پوشکشه تازه کم کم گفتما خورد و خوراک و پوشاکشم در نظر بگیر

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

لطفا و خواهشا دیگه اقدام نکن با ماهی 2 تومن 5 نفر چه طوری سر میکنید در حق اون طفل معصوماظلم شده هم اگه بچه دیگه ای هم بیاری بیشتر ظلم میکنید

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

[QUOTE=] ماهم ۳تا دختریم مامانم باکلی اسرارربابام که پسر میخوام باردار شد الان که فهمیدیم دختره بابام هروز می ... [/QUOTE]

مامانت انگار بیشتر خودش بابا تو تحریک میکنه و اعتماد به نفس نداره ،یعنی به دست خودش یه کاری کرده بابات بگه من زن میخوام از تو پسر در نمیاد 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738
خب پس سوالت برای چیه؟؟ اصلا فکر کردن داره؟؟

خودم نمیخوام شوهرم اصرار داره نمیدونم حس میکنم دختر نیارم شاید غصه بخوره چطور راضیش کنم 

یا حضرت فاطمه منو به کنیزی بپذیر 
من باشم میرم   ارزششو داره، البته فقط آی وی اف  اگه غیر آی وی اف باشه نمیرم چون باز ا ...

چند سال چقدر از این دو میلیون و جمع کنه بتونه ای وی اف کنه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
خودم نمیخوام شوهرم اصرار داره نمیدونم حس میکنم دختر نیارم شاید غصه بخوره چطور راضیش کنم 

اون بچه ها غصه بخورن که بدتره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بگو هر موقع تونستی برای هر بچه خورد و خوراک و پوشاک خوب تامین کنی هر بچه یه اتاق و هر کدوم ماهی ۳۰۰ پس انداز واسه چهارمی اقدام میکنم و میرم آی وی اف

2706