2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از عمد اینجوری نوشتی میتونستی بهتر حرفتون بیان کنید 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2728

خیلی بی ادبیییی😂

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
2740
حالا یه کمک بکنین تقصیری ندارن که  یه سوال پرسیدن

کاربر مرد هستن ، احتمالا از قصد این عنوان و گفتن

@yek_tarh_eshgh   پیج اینستا / کانال تلگرام.                 نقاشی با تکنیک های مختلف مخصوص هدیه و یادگاری طرح های جذاب تولد ، تاریخ عقد، عاشقانه ، سنتی ، نقطه کوبی، فانتزی ، ورق طلا و...⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩                                 خوشحال میشم کارامو دنبال کنی🥰⁦☘️⁩⁦☘️⁩                           سفارشاتونو با عشق انجام میدم و میفرستم 🎀.                
حالا یه کمک بکنین تقصیری ندارن که  یه سوال پرسیدن

من نه گزارش میزنن نه چیزی میگم ولی خیلی بد نوشته

من اگه این سوال رو داشته باشم می‌نویسم؛ خانمهایی که از لوازم آرایش و زیبایی سر در میارن بیان لطفاً

منتظر اتفاقات خوبم 
باور کن همون اول که عنوانو دیدم فهمیدم مرده😂

خیلی باهوشی من ک تا خودشون نگن فقط میگم عزیزم و اینا، خنگ بازی در میارم 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
اره یکمی سوالمو بی ادبانه شاید پرسیدم ببخشید 

یخ خوبه 

داخل کیسه فریزر بذارین نزدیک یه ربع رو صورتتون نگه دارین

منافذ پوست رو باز می کنه

یه راه دیگه هم

هر شب قبل خواب آب خیار رو بزنین به صورتتون بعد بذاریت تاصبح بمونه

😅

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
2706