2737
2734
عنوان

💚چله ذکر یونسیه جهت برآورده شدن حوائج💚

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 122 پست
@بهارربانی     عشقم به مدت ۴۰ روز ۵۰بار ذکر لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین» & ...

الهی دورت بگردم الهی بمیرم برات ک ایقدخوبی دردت ب جون بهار

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهل روز ذکر یونسیه رو روزی50مرتبه میگیم،هرروز ب نیت حاجات کسی ک اونروز نوبتشه مثلا شماکد37هستی،،روز ...

سلام عزیزم خوب اگه زحمت نمیشه منم بنویس به اسم فاطمه از کی باید بخونیم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
2728
الهی دورت بگردم الهی بمیرم برات ک ایقدخوبی دردت ب جون بهار

فدات بشم من خواهر قشنگم خدا نکنههههه  هیچ کاری جز دعا برنمیاد از دستم برات انجام بدم دورت بگردم🥺❤❤❤❤

یه صلوات برای ظهور پدرمون امام زمان‌ میفرستی رفیقم🌻                                                                                            
سویل

کد۳۴

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2740
هستم گلم 🌹

کد۳۸عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
من هستم وات بزنین بهتره

کد۳۹عزیزم

https://chat.whatsapp.com/LMuOXoLLucN22cQpcSG2nh

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هستم چی کار کنم فقط 

بمدت ۴۰روز روزی پنجاه مرتبه ذکریونسیه رو بگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی زحمت اسم منم بنویسید اسمم اعظم

کد۳۲ عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هستم چی کار کنم فقط 

کد۴۰عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر تکمیل نشده منم بنویس

تکمیل شد گلی ان شاءالله چله بعدی🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40