2733
2734

؟

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@

خیلییییییییی میکنم.اما پول لازمم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من اولش خیلی امیدوار بودم ولی وقتی ی سری واقعیتارو بفهمی دیگ ناامیدترین میشی.شاید خیلیا با من موافق نباشن ولی اگ بخوای ب رویاهات برسی یا باید خیلی خوشگل باشی یا باید خیلی باهوش و تیزهوش باشی یا خیلی با روحیه و بانمک و سرزنده ک همه اینا ذاتین و اکتسابی نیستن.من اینارو خیلی عمیق فهمیدم ک زخم عمیقیم برداشتم.الانم میگم شاید بعضیا مخالف باشن ولی تا اونجایی ک من دیدم اینجوری بوده دیگ نمیدونم

خوشبحال تکه سنگ /که ندارد دل تنگ.....خیلی وقته منتظرمونه  منتظرش نذاریم 
من اولش خیلی امیدوار بودم ولی وقتی ی سری واقعیتارو بفهمی دیگ ناامیدترین میشی.شاید خیلیا با من موافق ...

برای داشتن یه رویا فقط باید به صدای قلبت گوش کنی قلب توی ظاهر نیست پس ظاهری نظر نمیده قلب یه علاقه رو عمیقا و باطنی نشون میده

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@