2733
2734
عنوان

پاسخ به سوالات پوست و موی شما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 42405 بازدید | 1306 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند وقتیه پوستم زبر شده،لک های جوش های قبلی هم دیر خوب میشه یا باقی میمونه.نیکه جووون چیکار کنم. یه سوال دیگه آبرسانو باید شب بزنی؟
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014080323334089210 عکس دخترم.لایک نمــــــــی کنی؟
بنفشه من فکر میکنم علتش افتاب باشه, چون پوست همه بدن باید رنگ هم باشه, بنابراین شما یک ضد افتاب خوب باspf50 بگیر و در طول روز استفاده کن هر 4ساعت یکبار باید تجدید بشه به مرور خوب میشه.
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
بهار عزیز, شب زمان استراحت پوست هست,بنابراین راحت تر جذب میکنه, بهتره که اینجور کرم ها شب استفاده بشه, راجع به زبری پوست, احتما لا صابونت رو عوض کردی? از صابونی استفاده کن که چربی پوستت رو ازبین نبره یعنی قلیاش کم باشه مثلا مایع صابون اصلا استفاده نکن, و یه کرم مرطوب کننده مناسب بگیر برای صورتت, کرم آدرا که سویسی هست خوبه, و راجع به لک های جوش, من خودم یک عالم لک داشتم, روزی 2بار از کرم پیگمازوم صورت فیس دوکس استفاده کردم ظرف 16,17 روز کاملا لک ها خوب شد.
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
سلام نیکه جون من سی سالمه و پوستم چربه و جوشای چرکی میزنه و لک داره برای جوش و لک جی استفاده کنم مرسی عزیزم بخدا خیلی دکتر رفتم و خسته شدم ممنون که کمکم کنی
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
شب میخوابم و صبح پا میشم میبینم پوستم جوش زده مخصوصا اطراف لب و چونه و دور لب
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
پوستم کدر شده و برای فرورفتگی جای جوش هم بگین برات دعا میکنم خیلی دلم میخواد پوستم زیبا شه مثل روز اول برام دعا کن ممنون
2706