2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروف خودت کثافت ترههههههه😭😭😭😭💔

برا خودتم با خیار و گوجه و پنیر میچسبه😝😝😝

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
😂 خیلی تهدید بزرگی بود، الان از گوشی برات رد میکنه😁

😂😂😂😂😂😂😂😂من یک دوستی داشتم تو مدرسه بیشتر اوقات سیب زمین سرخ کرده میاورد😐کثافت با سس😐وای همیشه میگفت خودم سرخ میکنم نیمدونم راس مسگفت یانه😐احه کله صبح کی خوصله سیب زمینی سرخ کردن داره😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2731
برا خودتم با خیار و گوجه و پنیر میچسبه😝😝😝

عرررر ما بش میگیم پرچم😂

دلم خاس😑😂

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
😂😂😂😂😂😂😂😂من یک دوستی داشتم تو مدرسه بیشتر اوقات سیب زمین سرخ کرده میاورد😐کثافت با سس😐وای هم ...

جرررررر😂😂 

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
عرررر ما بش میگیم پرچم😂 دلم خاس😑😂

😂😂😂😂دل خودمم خاس😥

😂😂😂😂دل خودمم خاس😥

😂😂💔

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2738
😂😂😂😂😂😂😂😂من یک دوستی داشتم تو مدرسه بیشتر اوقات سیب زمین سرخ کرده میاورد😐کثافت با سس😐وای هم ...

😂 

ماهم ی دختر همسایه داشتیم رفیق بودیم، خیلی شکمو بود، مامانش محبور بود هر روز براش ی بشقاب گنده سیب سرخی درست کنه. بش می‌گفت نیلوفر کمو😁

والا ک من خیلی هوس کردم 

حیف نمیشه دسبکار شم😂

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار  
😂  ماهم ی دختر همسایه داشتیم رفیق بودیم، خیلی شکمو بود، مامانش محبور بود هر روز براش ی بشقاب ...

😂نه بابا این دوستی که من داشتم سیخ بود😐لاعر لاغر اونقدر حسودیممممم میشه یکی ا نقدر بخوره لاغر بمونه😐دوسا دارم بکشم خودمو

😂نه بابا این دوستی که من داشتم سیخ بود😐لاعر لاغر اونقدر حسودیممممم میشه یکی ا نقدر بخوره لاغر بمون ...

اره من میگم اینا بنده های برگزیده خدان😬😂

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار  
2706