2737
2739
35

منو ببخش که درگیر این بازی کثیف شدم    الان به لطف دوستان جز تر زن گروه تندیس جِر زن دورهمی هم تعلق میگیره به من  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂خوب پس بچسبین به خودم بیشتر به واقعیت نزدیک بود😂😂😂😂😂😂

من دیگه سایت نمیام

میگم اینجا همش دروغ و دقله🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2731
توف تو همه جات کثافت مرض دیوث کجا رفتی بهش گفتی خاک تو سر مامان مهدی

🤣🤣🤣🤣تو خصوصی ،قبول نمیکرد تا زه گفتم کششبدا ولی نکر فک کرد تو ناراحت میشی 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
نه اتفاقا الکی میگه خوشمله مخصوصا دماغش😂😂😂😍😍😍

تو بلاخره این مماغ منو چش میزنی😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2738
🤣🤣🤣🤣تو خصوصی ،قبول نمیکرد تا زه گفتم کششبدا ولی نکر فک کرد تو ناراحت میشی 

نگفتی من پوست کلفتم😐😐😐

تلافی میکنم صبر کن دیوث مادر شوهر ج... 

نگفتی من پوست کلفتم😐😐😐 تلافی میکنم صبر کن دیوث مادر شوهر ج... 

چرا بخدا اتفاقا گفتم ولی گفت ی وقت دلش میشکنه 

😅😅😅😅😅😅

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
منو ببخش که درگیر این بازی کثیف شدم     الان به لطف دوستان جز تر زن گروه تندیس جِر زن د ...

خدا ببخشه تورو 😁😁😁

ی آرزویی بسازم چن تا دیگم از بغلش در بیاد

پا رو دم بد آدمی گذاشت

من دیگه سایت نمیام میگم اینجا همش دروغ و دقله🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

برو گمشوووو بلااااک 😡😡😡

2706