2733
2734

حس شیشما بگن عرفانم کی برمیگرده فال هم میگیرید برام بگید نیت کنم گرفتید ۵ تا صلوات میفرستم 

حس شیشمم جواب داد ۵ تا صلوات

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

بین ۵تا: وعده دیگه 

اقا برا منم یکی بگیره امیرم کی برمیگرده

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه درمورد من هرچی ب ذهنت میاد بگی🥺🥺🥺🥺🥺

توم ک هستی همه جا....😔 

ت چقد درگیری

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2731
بین ۵تا: وعده دیگه  اقا برا منم یکی بگیره امیرم کی برمیگرده

یعنی چی؟؟؟ 

۵ یفنی چی برمیگرده؟؟؟ 

مثل خودت دیه😔😔😔

😔😔😔 خدایا ی نگاهی ب دلمون بنداز....

2738
میشه درمورد من هرچی ب ذهنت میاد بگی🥺🥺🥺🥺🥺

ی غم داری ؟ 

یکی رو دوست داری؟

قد بلندی؟ 

خوش چهره ای؟

حدسام درستن یا ن؟؟

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
یعنی چی؟؟؟  ۵ یفنی چی برمیگرده؟؟؟

۵تا ۳ وعده دیگه برمیگرده بین این دوتاس

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ی غم داری ؟  یکی رو دوست داری؟ قد بلندی؟  خوش چهره ای؟ حدسام درستن یا ن؟؟

ب منم بگو مث اینکه منم تاپیک زدم گفتم برام بگید 

بهم بگو کی برمیگرده چی حس میکنی

۵تا ۳ وعده دیگه برمیگرده بین این دوتاس

جالبه یکی دیگم گفت عدد ۳

2706