2737
2734
عنوان

مادرشوهرم گف کاش اون دختره رو گرفته بودم واسه پسرم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 67 پست
حالا همه مدافع حقوق اون دختره شدن حتما یه صلاحی بوده دیگه .... اصلا آقا علاقه ای نداشته به اون خب . ...

ولشون کن مهم نیس 

بیا چهار کلمه حرف حساب بزنیم🙂💛من،عجیب!دوست:)دارم.‌‌.‌🤒💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت باید با کسی ازدواج میکرد ک ی درصدم بهش علاقه نداشت؟دختره هم اصلا مظلوم نبود بشدت پروعه مادرشوه ...

نظر خاصی ندارم میتونست باهاش ازدواج کنه یا نکه ولی وقتی که تصمیم گرفته یه روز قبل عقد باهاش به هم بزنه چون یه کار عادی و نرمال نیست همیشه به یاد اطرافیان میمونه و درباره اش حرف میزنن 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مجبوری هم نبوده مگه میشه پسر رو مجبوری زن داد 

خب الان چ کاریه حتمن باید به یه چیزی گیر بدید یا بهش بگید ک ن شوهرت اونو میخواسته ک رفته عقد کنه باهاش 

عجب ادمایی

چرا این مدلی هستین

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2728
حالا همه مدافع حقوق اون دختره شدن حتما یه صلاحی بوده دیگه .... اصلا آقا علاقه ای نداشته به اون خب . ...

شمام شوهرت یه روز مونده به عقد پست بزنه و بره بایکی دیگ خوشحال میشی!مخصوصا وقتی فامیلت باشه و تا اخر عمرت مجبور باشی اونو کنار زنش ببینی

اون مرتیکه وقتی دلش بایکی دیگس حق نداره بره خاستگاری یه نفره دیگ و بهش قول ازدواج بده

کاربری قدیمی که بی دلیل تعلیق شد🌚
2738

چقدر خونه خراب کن و بدجنسی 

عقد یکی رو دیگه اینقدر نامردانه بهم زدی و طلبکارم هستی?

اگه واقعا اینقدر بالاتر و خوبتر بودی اینقدر لنگ شوهر نبودی که نامزد مردمو یه روز قبل عقد از سر سفره بدزدی 

آخ دختره بیچاره چقدر مظلوم واقع شد

دقیقا فقط دختره و آه ش

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
نظر خاصی ندارم میتونست باهاش ازدواج کنه یا نکه ولی وقتی که تصمیم گرفته یه روز قبل عقد باهاش به هم بز ...

شوهرم واسه بار اخر با التماس اومد خونه ما بابان گفت برو تا حرمتتو نشکستم و کلی حرف بارش کرد خیلی خوردش کرد از اونور همش مادرشوهرم و دایی شوهرم و خواهراش میگفتن بیا اونو بگیر تو هیچ میدونی ۵سال اومدن خونه ما و ۵سال خورد شدن و از طرفی ۵سال حرفای مامانش ک اگ با دختر داداشم ازدواج نکنی شیرمو حلالت نمیکنم ینی چی؟؟اخرشم ب من پیام داد ک اوکی من باهاش ازدواج میکنم ولی بدون من مردم منم رگمو زدم لحظه اخر ک تونستم بابامو راضی کنم😑

ی روز قبل عقدش یادت اومد بگی میخایش😐 ابروی دختره رفته وای چ جوابی ب فامبلاش داده  چ وحشتناک

بخون پیام پایینمو

شمام شوهرت یه روز مونده به عقد پست بزنه و بره بایکی دیگ خوشحال میشی!مخصوصا وقتی فامیلت باشه و تا اخر ...

واقعیت مسئله اینه اگر من نیم ساعت هم قبل عقد می‌فهمیدم همسرم دلش پیش یکی دیگست بهم میزدم ! 

فکر کنید مادرش مجبورش کرده خب ...

چقدر خونه خراب کن و بدجنسی  عقد یکی رو دیگه اینقدر نامردانه بهم زدی و طلبکارم هستی? اگه واقعا ...

بخون حرفامو پایین کامت😑

2706