2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی خورد تو ذوقم 

انشالله که تو این ماه مامان میشی مث من سختی نمیکشی

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
وای خدا مگه میشه خیلی ذوق داشتم خورد تو ذوقم

هر اتفاقی ممکنه بیفته باید صبر داشته باشی .. من بعد ۸ ماه باردار شدم ، کلی ذوق داشتیم ولی ۸ هفته سقط شد .. ۴ماه بعدش مجدد باردار شدم و الان کوچولوم پیشم خوابیده 😍 دعا کن خدا در بهترین زمان یه بچه سالم و صالح بهت بده🤩😍

2740
چقدر حرفتون آرومم کرد ... عاشق بچه ام خیلی ذوق داشتم همش فک میکردم باردارم امروز پریود شدم خیلی نارا ...

عزیزدلم من بعد از ۵ماه باردارشدم هقته ی پیش سقط کردم فرشته کوچولوم تو شکمم مرده بود

بخدا اعتمادکن ازش بخواه بموقعش سالمشو بهت بده

مطمئنم یکی از همین روزا میای خبر بارداریتو میدی پس صبر داشته باش 

انشالله صاحب ی فرشته ی کوچولوی سالم و صالح و زیبا میشی

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
منم منتظرم این ماه اقدام کنم. همش استرس دارم و فک میکنم نمیشه سونوگرافی و همه ازمایش قبل بارداریم ...

خداروشکر که نرماله .... نمی‌دونم چرا اینطور میشه اینهمه آدم دفعه اول میگیره پس چرا من اینطوری میشم 

عزیزم چه روزایی اقدام داشتی تغدیه رو رعایت میکنی ازمایشاتو کامل انجام دادی

از روز 9 پریودی تا 19 یک شب درمیان ... البته از ترس استرس به جز اونسبا خیلی رابطم زیاد بوذ ... فک کردم زیاد بشه حتما میشه ... بله پیش دکتر رفتم و کامل آزمایش دادم

من چهارساله هرماه پریود میشم‌ناامید میشم و بعد ک تموم میشه باز امیدوارم ک بشه اخرشم نمیشه .دوماه چیز ...

الهی عزیزم ان شاءالله دامنت سبز بشه به زودی .... دعا کن برام 

خداروشکر که نرماله .... نمی‌دونم چرا اینطور میشه اینهمه آدم دفعه اول میگیره پس چرا من اینطوری میشم&n ...

دوست من تازه عروسی کرده بعد یک ماه حاملس😐 پش مام ریخته گفتم چقد سریع ماشالله

البته کار پیش خداست ببینم صلاح و مصلحت اون چیه

منتظرتیم خوشگل مامانی😍