2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالیت زنده نمرده یادت میادبرای کرونا نذاشتن فیلمشوبعدگذاشتن حالیت کارتون خواب شده تو ایستگاه اتوبوسه ...

اخه هالیت کلا خداحافظی کرده با سیب ممنوعه..نمیدونم بازم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اخه هالیت کلا خداحافظی کرده با سیب ممنوعه..نمیدونم بازم

عزیزم اگه اون قسمتو دیده باشی ییلدیز مثلا داره ایناروتعریف میکنه ولی بازم نمیدونم من خیلی بدم اومد ییلدیزبااندردشمن شدن دوباره 

خدایادوست دارم❤️
2731
عزیزم اگه اون قسمتو دیده باشی ییلدیز مثلا داره ایناروتعریف میکنه ولی بازم نمیدونم من خیلی بدم اومد ی ...

خوب میشن باز هی با هم دشمن میشن هی خوب میشن 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
آره دیگه مسخره بازی شدازوقتی کریم رفت

چه کسا رفتن از اول ببینیم فک کنم ۱۰۰ نفری بشه رفتن  تا حالا

آره دیگه مسخره بازی شدازوقتی کریم رفت

یادت میاد راننده هالیت یه مدت دنبالشون بود ...معلوم نشد با کی دستش تو کاسه بود؟؟؟؟

2740