2733
2739
عنوان

باعث شدم شوهرم تصادف کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2042 بازدید | 96 پست
😒😒

حقیقت و گفتم گلم خودتون گفتین ناراحتین از دست شوهرتون.. بی شک اگه الان با شوهرتون گل و بلبل بودین همچین پیشنهادی ب اسی نمیدادین😊😊

انشالله ک شمام دلتون آروم بشه و مشکلاتتون حل بشه گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقت و گفتم گلم خودتون گفتین ناراحتین از دست شوهرتون.. بی شک اگه الان با شوهرتون گل و بلبل بودین هم ...

ارہ اسے وایستادہ بود ک فقط من بگم برو یا شما بگید نرو 

اون خودش عقل دارہ براے زندگیش ھم خودش تصمیم میگیرہ 

مطمئنم ھیچکدوم از نظرا دلشو اروم نکردہ ،اون فقط زمانے اروم میشہ ک خودش باھمہ چے کناربیاد 

2731
ارہ اسے وایستادہ بود ک فقط من بگم برو یا شما بگید نرو  اون خودش عقل دارہ براے زندگیش ھم خودش ت ...

بالخره ما حرفامون و زدیم و سعی کردیم اسی و آروم کنیم.. شما چرا دعوا داری گلم.. بارداری این حجم از تندخویی برات خوب نیس.😘

بالخره ما حرفامون و زدیم و سعی کردیم اسی و آروم کنیم.. شما چرا دعوا داری گلم.. بارداری این حجم از تن ...

من اروم بودم والا شما ے جورے جواب منودادید خداروشکر کردم دم دستتون نیستم

من اروم بودم والا شما ے جورے جواب منودادید خداروشکر کردم دم دستتون نیستم

عزیزم😂ن آخه اونجوری ک گفتی میرفتی تا میترسوندیش خوشم نیمد واقعا. هیچوقت خونتو ترک نکن. بگو مشکل داری خودت برو اینجا خونه ی جفتمون 😜😜