2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاااااا این مرده بریزین سرششششش

خدایا شفاح😐

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
😐

بچه هااااا

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
2731
بچه هااااا

نمیدونم چرا همه بهم شک دارن مرد باشم فک کنم ترنسم😂🤝

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
اها اونوقت خرجشونم میدی  یا فقط روشون حساسیت داری😂😂

چی فک کردی درمورد من😌😎😂

من روزا پیش ایلان کار میکنم شبا کارگری میکنم ت فراغت هم مسافرکشی😎😂

هرچی هم درمیارم خرج زن های خوشگلم میکنم😌😎😂

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2738
نه رقیب زیاد دارم با حرفایی که تو این سایت زدم رقیبای زیادی برای خودم درست کردم

حالا تو خوبی من همه ی هوو هام و تو سایت میشناسم و با هم دوستیم ‌...

البته عشق اول و عشق اصلی منم

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
چی فک کردی درمورد من😌😎😂 من روزا پیش ایلان کار میکنم شبا کارگری میکنم ت فراغت هم مسافرکشی😎😂 هر ...

به ایلان بگم اخراجت نکنه تو عائله داری🤣🤣

همسر اینده ایلان ماسک
نمیدونم چرا همه بهم شک دارن مرد باشم فک کنم ترنسم😂🤝

چشمم روشن 💔🙂

حالا تو خوبی من همه ی هوو هام و تو سایت میشناسم و با هم دوستیم ‌... البته عشق اول و عشق اصلی منم

اره بابا بقیه فیکن و رفتنی اونیکه میمونه عشق اوله

همسر اینده ایلان ماسک
چشمم روشن 💔🙂

آی ام ترنس😎🤟

اخ من کجاعم الان پس کو ایلان؟ چرا همه چی تموم شد؟

چون از خواب پاشدی جیگر😂🤣

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂