2733
2734
عنوان

موهامو تیره کردم🙂بگید روشن میاد یا تیره +عکس یهویی

| مشاهده متن کامل بحث + 4136 بازدید | 230 پست
نه حنا رو موهای سفید قرمز میشه روی تیره یه رنگ تیره درمیاد بعد پنج شش دقیقه هم رو حرارت متوسط تفت بد ...

مرسی دوستم.حتماامتحان میکنم😘😘

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
دکلره نکن نابود میکنه مو رو بعدش باید کوتاه کنی

همیشه اینطوری نیس که قبلا دکلره کردم حلوش دکلره جای خوبی بری طوری نمیشه🙂

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=191070955]ممنونم‌😚😚۳۶ اصن بهتون نمیاد خیلی کمتر میزنه سنتون زنده و سلامت باشید همیشه😘

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
2731
[QUOTE=191070955]ممنونم‌😚😚۳۶ اصن بهتون نمیاد خیلی کمتر میزنه سنتون زنده و سلامت باشید همیشه😘

قربونت عزیزم همچنین😚😚

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤