2733
2734
عنوان

مجردم چند وقته یه ویاری مثل ویار حاملگی دارم ، کسی میدونه علتش چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 30 پست
شایدم عصبی باشه

اره متاسفانه استرس و فشار عصبی زیاد دارم 

از اونم میشه ؟؟

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس پسر اینا.....

دوست پسر دارم ولی خب سه روزه پریودم تموم شده خخخهخ

میگم چند ماهه اینطوریم

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

منم یوقتایی اینجوری میشم...یوقتایی توهم بارداری میزنه ب سرم ولی باز بعد ی مدت خوب میشم🤦🤣

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱
2728
آره من تقریبا یکسال سال کنکورم اینجور شدم  عین حامله ها اول صبح عوق میزدم

از استرسه یعنی ؟؟؟؟

منم کیست دارم ی مدت قرص هورمونی خوردم همینطور شدم فقط دلم سیب زمینی میخواست و دمپخت از هر چیز دیگه ای حالم بد میشد شبا تهوع نمیذاشت بخوابم روزا هم پیوسته تهوع داشتم ولی کمتر از شبا از بس میخواستم فقط تهوعم خوب بشه هی میلم کشید به شیرینی جات خلاصه 7 کیلو چاق شدم . قرصا رو قطع کردم تهوعم خوب شد ولی جوش هورمونی زدم و باز پریودم ریخت بهم مثلا سر تاریخش درد پریودی و کمر دردم شروع میشه تا ده روز بیست روز بعد ادامه داره کلافم میکنه تا برم امپول بزنم پریود بشم 😢

منم کیست دارم ی مدت قرص هورمونی خوردم همینطور شدم فقط دلم سیب زمینی میخواست و دمپخت از هر چیز دیگه ا ...

چقدر بد ...

2740
ابان ماه گرفتم  نه بخازر کرونا نیست  بعد اون قرصه اینطوری شدم

عزیز کم خونی اینجور میشی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیز کم خونی اینجور میشی

عه ؟ 

واقعا یعنی کم خونم ؟؟

عه ؟  واقعا یعنی کم خونم ؟؟

اره عزیز وقتی ادم کم خون میشه اینور میشه من خودم همینطورم 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اره عزیز وقتی ادم کم خون میشه اینور میشه من خودم همینطورم  

ممنونم واقعا عزیزم

خدا خیرت بده

ممنونم واقعا عزیزم خدا خیرت بده

فدات