2737
2739
عنوان

ناراحتم دوستمم اینجوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 61 پست
بنظرم سعی کن به خودت روحیه بدی و خودتو عادت بدی تنهایی حال کنی وابسته دیگران نباشی اوناهم ببین شخصیت ...

خیلی سخته من ی دختر شاد بودم کلی دوست دلشتم کارم کشید ب افسردگی شدید دکتر اعصاب رفتم دارو خوردم بهتر شدم ولی بازم یجوریم حالم خوب نیس انگاری

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهل سنت هستی؟؟؟

اره

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
اکثر ماها این روزا رو گذروندیم. چه رشته ای دوس داری قبول بشی؟ 

فرهنگیان زبان

2728
خیلی سخته من ی دختر شاد بودم کلی دوست دلشتم کارم کشید ب افسردگی شدید دکتر اعصاب رفتم دارو خوردم بهتر ...

همه چیز به خودت بستگی عزیزم

ببین هرچی تو هی بگی سخته نمیشه... بیشتر می ی سمت بقیه اوناهم بیشتر برخورد سرد باهات میکنن و بیشتر حالت بد میشه... 

بیخیال همه... خودت حال خودتو خوب کن

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
خیلی سخته من ی دختر شاد بودم کلی دوست دلشتم کارم کشید ب افسردگی شدید دکتر اعصاب رفتم دارو خوردم بهتر ...

تو این سن اغلب اینجورین.من هم سن تو بودم شرایط درسیم جوری بود که تو بیمارستان و با کالبد شکافی و مریض سر و کار داشتم روحیه ام له له بود همش تو فاز خودکشی بودم

این صفحه متعلق به من 
من گیلان 😁چقدرم نزدیکیم 🙄

😔😂

2738

بنظرم خودتو سر پا کن منم یکی بودم مث تو...اما وقتم رو با انگیزه و کار پر کردم  الان شماره های گوشیم ب ۲ هزارتا میرسه زرنگ شدم کار میکنم همه جا ارسالی. دام روحیم عالی شد....من کنکور قبول شده بودم خانوادم نمیذاشتن برم افسرده شده بودم خلاصه

دقیق یادم نیست برا شروع چقد بود فک کنم ۲۰۰ یا ۳۰۰

مخاطب زیادی ندارم ولی اینستا میتونم زود ی پیج بزنم و بالا بیارمش میشه؟

مخاطب زیادی ندارم ولی اینستا میتونم زود ی پیج بزنم و بالا بیارمش میشه؟

اره بابا من حتی دیوارم تبلیغ میکنم ...دیگ کسایی ک از شهرهای دیگ میخوان رو با پست میفرستم خدارشکر ماهی ۷ تا در میارم بعضی وقتا ۵ تا البته من دیگ یاد گرفتم مشتریام کم کم زیاد شدن انشالله ک تو هم بتونی

بنظرم خودتو سر پا کن منم یکی بودم مث تو...اما وقتم رو با انگیزه و کار پر کردم  الان شماره های گ ...

انقد حالم داغونه ک بابام برام اگهی پیدا کرده اموزش بهیاری جالب اینه تو خونه میخام شاد باشم جنگولک بازی دربیارم بابام میگه  اگ ی خنگ و خل باشه تو خونواده تویی باز دپ میشم😫

تو این سن اغلب اینجورین.من هم سن تو بودم شرایط درسیم جوری بود که تو بیمارستان و با کالبد شکافی و مری ...

کاس حداقل ب کاری مشغول بودم

2706