2737
2734
شغل ؟؟؟؟ دقیقا چه غلطی میکنن؟ تو بلاگرا فقط مونا ایدیاز تولید محتوی میکنه و خوش رفتاره بقیه هیچی با ...

عزیزم هدف یه بلاگر اینه ک بازدیدش بره بالا و بعدتبلیغ بزاره و اینجوری برای خودش کسب درآمد کنه برای همون فیلم نیمرو هم کلی زحمت میکشن در ضمن لفظ همه برای تعداد کمی ک شما میشناسید درست نیست همین ک هنر پول درآوردن دارن و خودشون رئیس خودشونن قابل احترامه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اونجا که همشون صدتا عمل دارن ی خروار آرایش آخرش هم با افکت عکس میگیرن بعد میان از اعتماد به نفس داشتن حرف میزنن🤣🤣🤣🤣🤣

💩💩💩💩 هم این همه کار کنه از اونا خوشگل تر میشه

عزیزم هدف یه بلاگر اینه ک بازدیدش بره بالا و بعدتبلیغ بزاره و اینجوری برای خودش کسب درآمد کنه برای ه ...

خب درامدشون از این راهه درست اتفاقا من یه تعداد کمیشونو دوسدارم از همون جارو کشیدنم انگیزه میگیرم ولی خب انقدر بی جنبه اخه 

2728
فقط اونجا که همشون صدتا عمل دارن ی خروار آرایش آخرش هم با افکت عکس میگیرن بعد میان از اعتماد به نفس ...

جدیدا مد شده میگن برو ببین تویه اتاق با مادرشوهر زندگی کرده و برو تو پیجش ببین چه بلاهایی سرش اوردن و 

عزیزم هدف یه بلاگر اینه ک بازدیدش بره بالا و بعدتبلیغ بزاره و اینجوری برای خودش کسب درآمد کنه برای ه ...

واااای اره واسه نیمرو پختن و استوری گذاشتن له میشن زیر فشار 😆🤣

نه کسی که پول مفت در میاره و رئیس خودشه قابل احترام نیست

کارگری که نون بازو میخوره واسه من قابل احترامه و صدتا شرف داره نسبت به این مفت خورا

2740
واااای اره واسه نیمرو پختن و استوری گذاشتن له میشن زیر فشار 😆🤣 نه کسی که پول مفت در میاره و رئیس ...

فقط اون گروه مفت خورا مژده و شکوفه و اینا شوهراشون حتی شغلم ندارن با نمایش دادن از دکترا لاکچری تر زندگی میکنن

جدیدا مد شده میگن برو ببین تویه اتاق با مادرشوهر زندگی کرده و برو تو پیجش ببین چه بلاهایی سرش اوردن ...

یکی نوشته بود برو ببین دو قلوهاش با فاصله ۳ هفته بدنیا اومدن🤣رفتم دیدم کلا ی بچه داشت 😆

2706