2733
2734
عنوان

استوری خواهرشوهر حسووود +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 72276 بازدید | 484 پست

امروز داشتم تو اینستا میچرخیدم یه جا دیدم میگفت ۹۰درصد مشکلاتتون با خانواده شوهرو خودتون حل کنید ۱۰درصدشو به اون بگید

یکی این که اصلا به شوهرت نگو دوم بی تفاوت باش بابا بذار همینجوری به خود درگیریشون ادامه بدن تو تلاش کن زندگیت همیشه شیرین باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این به بعد استوریاشو نگاه نکن.خودتو بزن به اون راه.هیچوقت نزار دعواهاتون رو خانواده شوهرتون بفهمه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2731

انقد خوب باشین که از حسودی دق کنن

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2740

هیچ وقت فاز عروسی ک با خانواده شوهر لج میکنه رو نمیفهمم

همچین فاز خواهر شوهری رو ک نیش و کنایه میزنه ب عروس

اخه لامصبا چتونههههههههه

خب ازدواج ک میکنید خانواده همسر خانواده شما هم هست دیگه

یا عروس ک میارید دیگه دختر خونه شما هم هست چرا بهش احترام نمیذارید؟

اساس این لج بازیا و دلخوریا چیه واقعا؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
همه چيزو به خودتون نگيريد شايد دوس داشته اين عكس رو همينجوري گذاشته

اخه خیلی عجیب به نظرم اومد اصلا تو باغ این جور استوریا نبود همش چیزای سیاسی میزاشت امروز بد سوخته 😐

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

میدونی وقتی اسکرین شات بگیری متوجه میشه؟؟

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2706