2737
2734
عنوان

از شغل شوهرم متنفرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 41 پست
وا اگر به شوهرتون اعتماد نداری که بحثش جداس اگر اعتماد داری دیگه این فکرا چیه کسی که اهلش باشه بوتیک ...

خیانت نه همین که مشتری ها باهاش گرم بگیرن بخوان شمارش رو بگیرن برای کار فروشنده زن کنارش باشه کل روز بدم میاد😭😭

وطنم😔🖤🖤🖤🖤

یعنی انقد بهش بی اعتمادی؟؟؟؟اگه اینجوریه ک همش کنترلش کنی ک یه وقت نپره با دخترا صرف نظر کن از ازدواج باهاش...این همه شغل داریم با خانما یر و کار دارن الان زناشون باس عزا بگیرن؟

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم اینطوری بهترع ،یه جور آزمون الهی هست براشون😅

شوخی کردم عزیزم،منم بودم ناراحت میشدم واقعا 

خاستی در این خصوص با نامزدت حرف بزنی جوری نگی سوتفاهم پیش بیاد که بهش اعتماد نداری خدایی نکرده

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
خیانت نه همین که مشتری ها باهاش گرم بگیرن بخوان شمارش رو بگیرن برای کار فروشنده زن کنارش باشه کل روز ...

نگرانیت منطقیه .....قبول نکن یا اینکه خودت برو اونجا کار کن .ولی به شوهرت و پدر شوهرت دلیل مخالفتت زو نگو 

2731
حق داری

چه  حقی داره خوب کارشه!!!   میگه همه زنا   دنبال نامزد اینن؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

عزیزم مردی ک بخواد خیانت کنه و اهل خیانت باشه تو قفس بزاریشم باز کار خودشو میکنه مردی ک چش و دل پاک باشه هیچوقت فکر خیانت ب سرش نمیزنه فکرای منفی نکن و اعتماد داشته باش این همه مرد هست ک بوتیک زنانه دارن ینی همشون میریزن رو هم با زنا ؟

من خودم هم جنسای خودمو میشناسم و میدونم ک بعضیاشون چ اخلاقایی دارن.... ولی مرد خوبم هست ک محل بشون نزاره و ب چشمشون نیاد این اقا ام اگه بخواد خطایی کنه یا خدایی نکرده خطایی ازش سر بزنه مطمعن باش اگه شغلش خانگی بود و جفت خودت مینشستم باز این کارو میکرد 

نگرانیت منطقیه .....قبول نکن یا اینکه خودت برو اونجا کار کن .ولی به شوهرت و پدر شوهرت دلیل مخالفتت ز ...

همین الان بوتیکش مردونس میبینم مشتری های دختر برای اینکه ببینن کاری رو اوردن یا چیزی تنگ و گشاد شده باشه بهش زنگ میزنن و پیام میدن خیلی ناراحت میشم😭

وطنم😔🖤🖤🖤🖤
2740

اینایی که میگن اعتماد به شوهر داشته باش حرفتون درسته ولی احتیاط شرط عقله .از کجا معلوم اون خانومی که قراره به عنوان فروشنده بیاد چطور آدمی باشه؟؟؟

مشتریها چطور باشن ....حکایت بنزین و کبریته ...حالا بگین روشنفکر باشیم و فکر بد نکنیم .منم باهاتون موافقم ولی واقعیت و آمار چیز دیگه ای میگه 

2706