2737
2734
عنوان

خانما بیاید دارم میسوزم از حرص،بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 58 پست

چه مسخره اصلا ازاین سبک بازی ها خوشم نمیاد نکردخونکرد بدرک 🙄🙄🙄جلل خالق

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه عزیزم همه همزمان عقد بودیم  راس میگی فک کنم بی تفاوتی بهتر باشه

فکرنکن گلی 

اعصابت بیشتربه هم میریزه 

به هرحال شایددلیلی واسه کارش داشته و...

شایدمیخوادواسه عروسیت سنگ تموم بزاره .واسه عروسیت هم جبران نکردغمت نباشه 

به فکرخودتوشوهرت باش .اوقاتتونوبافکربه این چیزای بیخودتلخ نکنید 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

وای یعنی چه که اقلام جهیزیه را استوری میکنین؟!؟دست بردارین یوقت یکی نداشت...واقعا اگه شوهرت تحصیلکردس این کارت خیلیییی چیپ وزشته..اصلا فکرشم خنده داره هرروز میشینی از جهازت عکس میذاری!

در مورد عموت.عزیزم هرکی هرچی داره برا خودش داره دست بردار مگه سرپرستته که ازش توقع داری دلش نخاسته بده حالا چون وضعش خوبه سرعقد کلید ویلا بده..والا بخدا فامیلا ما سرعقد واینا نمیدن شباش میدن درحد بیست تومن به داماد بیست تومن به عروس

دلتا بزرگ کن بعدها میگی کاش اینکارارا نکرده بودم

2728

اولا عموت وظیفه ای نداشته 

دوما استوری جهیزیه کار مسخره ایه 

سوما من بگم استوری نکن تو استوری میکنی. میدونم 

اگر استوری کردی بگو چه خوبه ادم تک تک لوازم خونه اش رو خودش تهیه کنه و چشمش ب دیگران نباشه 

واقعيت همینه تو باید خوشحال باشی منت کسی سرت نیس

2738

والله من از بابامم توقع نداشتم چیزی بم بده تعجب میکنم چجوری روت میشه این حرفو بزنی 

گیرم به بقیه خونه و ماشین هدیه داد مالشه حقشه هر جا  دلش میخواد بده 

اگه ناراحتی و بهت برخورده خودتم تو مناسبتهای اونا کادو کم بده بشون 

راستی قبلنا خانوادت کادوهای خوب خوب میدادن به عموت اینا ؟؟؟؟ 

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

بنظر من رفتار شما اصلا با این برنامه ای که میخوای بچینی اصلا شیک و با وقار نیست و بسیار خاله زنکی ایه. استوری کنی؟! زشته بخدا. چند سالته شما؟ بابا ولشون کن. همین که همسرت شکر خدا ادم حسابیه کلاهتو بنداز هوا. استوری هم‌ میکنی خواهشا خز بازی در نیار کاسه قابلمه استوری کنی. استوری های‌حال خوب بذار، از خدا تشکر کن که چقدر خوشبختی. اینطوری بیشتر چششون در میاد . چون میدونن کارشون مسخره بوده اما انقده طبعت بالاست و‌ادم حسابشون‌نکردی که اصلا مهم نیست واست.

ببین اینو بدون، هر ادمی لیاقت و افتخااااار اینو‌ نداره به ما کمک کنه و خوشحالمون کنه. بگو شکر خدا که از بندش بی نیازی و هر چی بخوای اون بالایی بهت میده. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گریه داره والا

شایدم خنده تلخ تو از گریه غم انگیز تر است😅

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
والاااا، انگار از صدقه سر ایشونه که عموشون پولداره😂

والا مردم نميدونم چرا اينطور شدن،توقعا بايد بياد پايين برعكس ميره بالا

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706